• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / انتشار دور جدید دوهفته‌نامه‌ی آساره

  با سردبیری سعید سروش و به‌گونه‌ای متفاوت

  انتشار دور جدید دوهفته‌نامه‌ی آساره

  asareh-1

  جدیدترین شماره‌ی دوهفته‌نامه‌ي «آساره» بگونه‌ای متفاوت منتشر شد. آساره از نشریات منطقه‌ای لرستان است که در کوهدشت شروع به درخشیدن کرد و بنای پرتو افشانی به سپهر مطبوعاتی غرب کشور را داشت. به گزارش بلوطستان نخستین شماره ی نشریه آساره مهرماه 1392 با صاحب امتیاز و مدیرمسئولی رضا آزادبخت و سردبیری محمد بساطی  بر پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی لرستان قرار گرفت.

  تصویر نخستین شماره آساره

  آساره-1

  این نشریه از مطبوعاتی بود که در همان شماره‌های نخست مخاطب خاص خود را به دست آورد ولی پس از آنکه بساطی به سبب انتشار بلوطستان از سردبیری کنار گرفت، با افت مخاطب مواجه شد. زین پس، سعید سروش قائم مقام و سردبیر این نشریه‌ را بر عهده گرفته و اوست که این شماره را تهیه و منتشر کرده است.در بخش انتخاب تیتر و انتخاب مطالب و نوع مسیر تحلیلی نشریه، نگاه و نگرش سردبیر بسیار مهم و اثرگذار است. که وی توانسته در نخستین شماره ی دوره جدید از عهده ی این مهم بخوبی برآيد. سروش به ویژه در بخش عکاسی خبری سال‌هاست کار رسانه‌ می‌کند.او در جشنواره‌های معتبر منطقه‌ای و کشوری، چندین بار موفق شده است در بخش «عکس»، جایزه و رتبه‌های برتر به‌دست آورد.

  asareh-35-8

  در شماره 35 آساره مطالب نویسندگانی هم‌چون علی گودرزیان (ع پایدار)، محمدکاظم علی‌پور، فرهاد داوودوندی،‌ نجم‌الدین گیلانی، ‌شهرام شرفی، احمدرضا دولتشاه «کار» شده است. به گزارش بلوطستان، شماره 35 آساره در 8 صفحه و با بهای 500 تومان بتاریخ 4 آذرماه منتشر شد.

  یک نظر

  1. سلام جای رایانامه و تارنما رو اشتباه نوشتید
   رایانامه یعنی ایمیل

   تارنما یعنی وب سایت شما برعکس انجام دادید

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا