• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / دری نجف آبادی: آیت الله رفسنجانی با عزت زندگی کرد

  مراسم بزرگداشت آیت اله هاشمی در خرم آباد

  دری نجف آبادی: آیت الله رفسنجانی با عزت زندگی کرد

  photo_2017-01-11_16-06-47

  نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.به گزارش بلوطستان به نقل از خبرنگار ایرنا آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل حوزه علمیه کمالیه افزود: شهادت آیت الله هاشمی رفسنجانی به انتخاب مقام معظم رهبری توسط امام خمینی(ره) یکی از تصمیمات مهمی بود که مسیر آینده انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را ترسیم کرد.

  نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی به جمعیت پرشور مردم انقلابی در روز تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره و اظهار کرد: خناسان نمی توانند از عشق مردم به مقام معظم رهبری کم کنند. وی ادامه داد: امروز باید اساتید و دانشمندان نظام اسلامی، طلابی همچون بهشتی، مطهری و رفسنجانی تربیت کنند و طلاب این شخصیت ها را الگوی خود قرار دهند.
  آیت الله دری نجف آبادی اطاعت از رهبری را از شاخصه های آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و افزود: این عالم وارسته بزرگترین سیاستمداران جهان بود.
  photo_2017-01-11_16-07-40

   آیت الله رفسنجانی با عزت زندگی کرد
  وی گفت: ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی درس های زیادی برای مردم دارد چراکه این عالم وارسته با عزت و بزرگی زندگی کرد. آیت الله دری نجف آبادی افزود: 55 سال قبل حضرت امام (ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی رفسنجانی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد.
  وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات فراوانی به نظام ارائه کرد، اظهار داشت: باید در طوفان های بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم.
  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آزادسازی قدس شریف را از آرمان های آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و افزود: آیت الله هشمی رفسنجانی در سیاه چاله های دوران طاغوت هم عزیز بود و با سعادت زندگی کرد.

  photo_2017-01-11_16-06-54

  دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد
  آیت الله دری نجف آبادی گفت: علمای انقلاب اسلامی همواره در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده، مارکسیسم و … ایستاده اند و دشمن آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برد. وی بیان کرد: برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از مسیر باید تاریخ و افرادی که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند از جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و سایر علما را به خوبی بشناسیم.
  وی به ترور سال 58 آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: این عالم وارسته هرگز از مرگ هراسی نداشت و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به آثار ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: یار دیرین امام و رهبری در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود.

   تاسیس دانشگاه آزاد از خدمات ارزشمند یار دیرین امام و رهبری بود
  وی همچنین با اشاره به خدمات ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی در راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان تا قبل از راه اندازی این دانشگاه برای کسب علم به کشورهای بیگانه مراجعه می کردند و با توجه به اهمیت خدمات این نهاد، رفع مشکلات و ایرادهای آن ضروری است. وی گفت: با تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیش از پنج میلیون فارغ التحصیل بدون وابستگی اعتباری به دولت تحصیل کردند.

  یک نظر

  1. چرا نماینده ولی فقیه در استان لرستان سخنرانی نکردند جای سوال دارد شخصیت بزرگتر از هاشمی در این کشور نداریم

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا