• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / انتقاد تند استاندار از دوزیست خواندن مدیران استان

  در حاشیه جلسه ستاد تسهیل استان عنوان شد :

  انتقاد تند استاندار از دوزیست خواندن مدیران استان

  استاندار لرستان گفت: حریم قلعه «فلک الافلاک» تا پایان شهریور تخلیه می‌شود.به گزارش بلوطستان هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه بازدید از قلعه فلک الافلاک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال ۹۵ با توجه به اینکه رئیس جمهور دستور پرداخت ۴۰ میلیارد تومان اعتبار بابت تخلیه قلعه فلک الافلاک به میراث فرهنگی را ابلاغ کرد و از آنجایی که ۱۸ میلیارد تومان دیگر برای این موضوع کم داشتیم تقاضا کردیم که این اعتبار نیز به ما داده شود.

  وی افزود: در حال حاضر ۴۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده است و از ۱۸ میلیارد تومان نیز ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه به ما داده‌اند که به دنبال تبدیل آن به پول هستیم.

  استاندار لرستان گفت: در همین راستا طی توافقی که با ارتش داشتیم بابت مطالبات ساختمان مهمانسرا و زمین آن ۱۲ میلیارد تومان در به ارتش دادیم و در حال حاضر ارتش در حال تخلیه محل است.بازوند خاطرنشان کرد: سپاه نیز با تخلیه ساختمان‌های اطراف قلعه موافقت کرده و قرار شده است که ما بابت تخلیه محل فعلی زمین جایگزین به سپاه بدهیم که در این راستا اختلاف‌نظر جزئی بین ما و جهاد کشاورزی وجود دارد.

  وی اظهار داشت:با جهاد کشاورزی در حال رایزنی برای حل این موضوع هستیم و این موضوع در کمیسیون دولت نیز مطرح و تصویب شد و در حال حاضر در کمیسیون لوایح در حال بررسی است.

  استاندار لرستان گفت: اگر بتوانیم این مصوبه دولت را در آینده نزدیک بگیریم پیش‌بینی می‌شود تا پایان شهریور ۹۶ بتوانیم این کار را انجام دهیم.وی بیان کرد: در این رابطه اختلافی با شورای عالی شهرسازی داریم و دیروز مصوبه‌ای را ابلاغ کردند.

  بازوند  همچنین در جلسه ستاد تسهیل استان با اشاره به ساماندهی رودخانه خرم‌آباد اظهار کرد: این شورا نوشته که مصوبه‌ای داشته اما چیزی ندیدیم و ما مصوبه‌ای که به دردمان نخورد را نمی‌پذیریم.

  استاندار لرستان همچنین با اشاره به جابجایی مدیران اجرایی گفت: پروسه تغییرات روال عادل خود را طی می‌کند و نامیدن یک مدیر به عنوان دوزیست و سه‌زیست حرکتی افراطی است و نباید به آن دامن زد. برای تغییر مدیر تنها استاندار نقش ندارد و اگر مدیری دو برابر میانگین کشوری در کارهای عمرانی موفق بوده و عملکرد مثبتی داشته را نباید به خاطر برداشت‌های شخصی تغییر داد.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا