• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / پایان کش و قوس های صحت انتخابات شورای شهر پلدختر

  هیات نظارت مرکزی رای داد ،غلامرضا نصیری منتخب مردم بیانیه صادر کرد

  پایان کش و قوس های صحت انتخابات شورای شهر پلدختر

  هیات نظارت مرکزی انتخابات شوراهای کشور عصر یکشنبه صحت انتخابات شورای شهر پلدختر را تایید و ابلاغ کرد.به گزارش بلوطستان در حالی انتخابات شورای شهر پلدختر از سوی هیات نظارت شهرستان تاییدش شده بود که هیات نظارت استان با توجیه اینکه نصیری از سوی هیات نظارت مرکزی تایید نشده است این رای را نقض کرده و خواستار جابجایی نفرات دوم و ششم با همین ادله شده بود.

  هیات نظارت مرکزی انتخابات شوراهای شهر و روستا پس از بیست روز از صدور رای صادره دقایقی پیش صحت انتخابات شورای شهر پلدختر را تایید کرده و اعلام کرد رای غلامرضا نصیری عضو منتخب شورای شهر پلدختر در انتخابات پنجمین دوره شوراها کاملا قانونی است زیرا او در آخرین مرحله بررسی صلاحیت ها در هیات نظارت مرکزی تایید شده و کد اختصاص یافته از سوی وزارت کشور بر اساس نامه تاییدیه وی بوده است. رای هیات نظارت مرکزی امروز عصر به هیات نظارت استان نیز ارسال شده است. محمد محمودی شاه‌نشین “رئیس” ، محمد جواد کولیوند و قاسم میرزایی‌نیکو از کمیسیون شوراها و بهرام پارسایی و فرهاد تجری از کمیسیون اصل نود اعضای هیات نظارت مرکزی کشور و الهیار ملکشاهی بعنوان رئیس و سید حمیدرضا کاظمی و علی رستمیان نیز بعنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای لرستان بوده اند که بر انتخابات گذشته نظارت کرده اند.

  بر پایه این گزارش غلامرضا نصیری منتخب دوم مردم پلدختر در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر پلدختر با صدور بیانیه ای از به فرآیند انتخابات و حواشی پیرامون آن اشاره کرده است. متن این پیام بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مردم شریف ، نجیب و بزرگوار پلدختر

  با عرض سلام و ادب واحترام ؛

  انتخابات شورای اسلامی شهر پلدختر با تمام فراز و نشیب هایش در روز 29 اردیبهشت 96 به پایان رسید و آنگاه که می رفت تا فصل رقابت ها به موسم رفاقت ها تبدیل شود متاسفانه شایعاتی مبنی بر عدم تائید انتخابات و ایراداتی در خصوص تائید صلاحیت های مربوط به قبل از انتخابات در فضای سیاسی اجتماعی شهر مطرح و باعث نگرانی بخش عمده ای از مردم خونگرم و نجیب پلدختر گردید .

  حکایت جفای بر بنده و بی حرمتی به رای قریب سه هزار نفر از همشهریانی که منتخبشان بودم و ناراحتی مردم از مسببان آن نقل هر روزه محافل بود . ای کاش انتخابات شورای شهر پلدختر نیز به مانند بسیاری از شهرهای دیگر استان که داوطلبانی با دیدگاههای سیاسی متفاوت انتخاب شده بودند همچنان که در هیئت نظارت شهرستان تائید شد در هیئت نظارت استان هم تائید می شد تا از فرصت پیش رو برای برنامه ریزی بهتر ، استفاده می شد .

  علی ایحال با تمام مشکلات به وجود آمده در روند تائید این انتخابات ، همانگونه که انتظار می رفت هیئت محترم مرکزی نظارت مباحث مطروحه را ناموجه ، غیر قانونی و غیر قابل طرح تشخیص داده و رای به تائید انتخابات داد و عملا پرونده این انتخابات هم بسته شد .
  فضای بوجود آمده در یک ماه اخیر باعث جریحه دار شدن احساسات مردم ، اعلام نگرانی و ابراز انزجار از رفتارهای کج اندیشانه و صد البته موجب وحدت ، همدلی و مودت بیشتر اقشار مختلف مردم شد .

  با تمامی این اوصاف به سهم خود از اینکه شبهه ایجاد شده در انتخابات اخیر موجب نگرانی شما مردم صبور و شجاع پلدختر شد عذر خواهی نموده ؛ کارشکنان در رای مردم  را به رعایت تقوای الهی و پرهیز از کارشکنی و ابهام آفرینی و تهمت پراکنی دعوت می کنم .
  بر خود لازم می دانم از تمامی دلسوزان واقعی اسلام و نظام که دغدعه مردم و خدمت به آنان را دارند و طی این مدت نسبت به تائید انتخابات پلدختر اقدام و پیگیری های لازم را انجام دادند تشکر نمایم همچنین از تمامی عزیزانی که قبل و بعد از تائید انتخابات حضورا یا تلفنی یادر فضای مجازی نسبت به این حقیر ابراز لطف و محبت نموده اند تقدیر و تشکر نموده امیدوارم خداوند سبحان توفیق عنایت فرماید با خدمت صادقانه جوابگوی محبت یکایک شما عزیزان ، مردم نجیب پلدختر باشم .
  خدمت در شورای اسلامی شهرمان را وظیفه ای سنگین اما شیرین و افتخار آفرین می دانم و مفتخرم که در کنار دیگر منتخبان شما در خدمت شما سروران ارجمند باشم .خدایا توفیقمان ده از سخن و سوگند دروغ بپرهیزیم ؛ جز عمل نیک انجام ندهیم و جز در صراط المستقیم تو در هیچ راهی گام ننهیم .

  ارادتمند غلامرضا نصیری

  2 نظر

  1. ابطال مثل گذشته جواب نداد و باز هم اشتباه گذشته را تکرار شد ولی خدایا شکر حق به حق داد رسید، زمستان رفت و …….

  2. منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی نصیرتپه واشیان

   بسمه تعالی
   با سلام
   بدینوسیله وپس از اعلام کذب بودن شایعات اخیر از طرف جماعت ….
   این موفقیت را خدمت برادر ارزشمند و با اخلاق جناب آقای نصیری تبریک عرض نموده وضمن آرزوی تداوم این موفقیت ها در این مسیر مجددا” خدمت منتخبین شورای اسلامی شهر پلدختر کسب افتخار خادمی مردم را تبریک عرض می نماییم.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا