• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / خبری / هشداراستاندار به انتقادات و فشارهای منتقدین

   استاندار لرستان : رسانه ها مدیران را دلسرد نکنند

  هشداراستاندار به انتقادات و فشارهای منتقدین

  استاندار لرستان به برخی فضا سازی ها در فضای مجازی واکنش نشان داد. به گزارش بلوطستان هوشنگ بازوند در جلسه ارائه گزارش آخرین وضعیت بوستان شاپوری خرم‌آباد که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد در راستای جابه‌جایی مدیران و مباحثی که در فضای مجازی مطرح است اظهار داشت: این مباحث مقداری طبیعی است چون بعد از انتخابات این اتفاقات ایجاد می‌شود و در فضای مجازی از این صحبت‌ها می‌شود و این کار بهار کسانی است که به دنبال این مباحث هستند.
  وی افزود: در مورد عوض شدن برخی مدیران حرف‌هایی که می‌نویسند اصلاً صحت ندارد، این افراد دو گروه هستند که در فضای مجازی بهارشان را بیکارند و با عنوان سرگرمی مطالبی را در مورد جابه‌جایی مدیران می‌نویسند که هیچ‌کدام صحتی ندارد.
  استاندار لرستان عنوان کرد: یک گروه دیگر عصبانی هستند و می‌خواهند عصبانیت خود را با نوشتن این مباحث خالی کنند ولی ما این افراد را عصبانی نکرده‌ایم، مردم رأی داده‌اند ولی نمی‌دانیم این افراد چرا هر روز به یک پروژه و به یک مدیر گیر می‌دهند.
  وی بابیان اینکه برای برج‌های دوقلو سرمایه‌گذار به استان آورده‌ایم که 25 درصد سهم سرمایه‌گذاری به شهرداری داده‌ شده است تصریح کرد: هشت سال هیچ تغییری صورت نگرفته بود و در این هشت سال هیچ‌کس نمی‌توانست سرمایه‌گذاری به استان بیاورد الان که ما سرمایه‌گذار را با یک هزار خواهش و تمنا آورده‌ایم می‌گویند ما شریک هستیم با فرض شراکت نیز داریم ولی 25 درصد سهم به شهرداری داده‌ایم شما اگر عرضه دارید سرمایه‌گذاری پیدا کنید و 18 درصد به شهرداری بدهید.
  بازوند بیان کرد: این افراد فکر می‌کنند سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذار آوردن به استان به همین راحتی است ولی صد برابر پول دولتی سخت‌تر است؛ بری پول دولتی یا از وزیر خواهش یا زور و اگر نشد به رئیس جمهور شکایت و پولی دریافت می‌کنم ولی پول بخش خصوصی باید خواهش کنم و امنیت سرمایه‌گذاری تأمین شود ولی این مطلب‌ها باعث می‌شود سرمایه‌گذارها فرار کنند.
  وی با بیان اینکه این حرکت‌ها باعث می‌شود سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری به استان ورود پیدا نکند، خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم با خواهش و تمنا پروژه اجرا می‌کند و تاکنون حدود 12 میلیارد تومان برای زیرگذر هزینه کرده ولی هنوز شهرداری یک ریال به قرارگاه نداده است، به فرض اینکه قرارگاه خاتم در استان نیز کار نکند چه حسنی برای این افراد دارد؟
  استاندار لرستان گفت: این مباحث خیلی بد است، حدود 10 سال در این استان فضای منفی ایجاد می‌کنند درازای چه چیزی؟ چه چیزی به دست آورده‌اند که دوباره می‌خواهند به کار خود ادامه دهند.
  وی اظهار داشت: از اینکه مدیری جابه‌جا می‌شود این‌قدر التهاب در استان ایجاد نکنید، برای بعضی مدیران دلم می‌سوزد چراکه افرادی زحمت‌کش هستند ولی برخی افراد که نمی‌فهمد چه کسی هستند در مورد مدیران استان می‌نویسند.
  بازوند افزود: برخی مدیران در این چهار سال به‌اندازه هشت سال دولت قبل حتی بیشتر کار کرده‌اند ولی یک سری عصبانی و یک سری به دنبال سرگرمی هستند بنابراین از مدیران خواهش می‌کنم محکم به کار خود ادامه دهند و همه حرف‌هایی که می‌زنند هیچ‌کدام صحت ندارد.
  وی عنوان کرد: شرکت آباد راهان که بومی استان است در لرستان جرات سرمایه‌گذاری ندارد ولی در تبریز یک هزار میلیارد سرمایه‌گذاری می‌کند، چرا باید فرهنگ ما به این شکل باشد و تا کی ادامه داشته باشد؟ این جو به نفع استان نیست، اینکه مقام معظم رهبری می‌فرماید تولید و اشتغال، این تولید و اشتغال ابزاری می‌خواهد که ابزار آن سرمایه‌گذاری است.
  محمد اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان نیز در این زمینه اظهار داشت: از جابه‌جایی خاکی‌پور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان اصلاً اطلاع نداشتم ولی تقوا و دیانت این دین‌داران کجا رفته که نوشتند خاکی‌پور قربانی سیاسی‌کاری معاون عمرانی شد.وی افزود: اگر خدا را در نظر داشته باشیم هر پیامی که ارسال می‌شود سریع فوروارد نکنیم و گناه کسانی که پیام‌های کذب می‌فرستند را به دوش نکشیم./خبر فوری لرستان

  3 نظر

  1. جمعی از حامیان دکتر روحانی در شهرستانها دلفان

   مگر میشود انتقاد نکرد مدیریت استان خصوصا”شهرستانها وبا لخص دلفان حیاط خلوت مدیران ماندگار احمد ی نزاد شده است اگر باور ندارید بباید عینا “ملا حظه فرماید.

  2. آ زادبخت __کوهدشتی مقیم کرج

   قریب به یکسال است مردم معترض مدیریت یک بام دو هوا ی صفی خانی هستند وهر روز هرماه خبر عزل ایشان درسایتهای خبری مشاهده می‌کنیم اما متوجه نشدیم چه دست خبیثی پشت پرده از ایشان دفاع می‌کند ماندگار شده است می فرماید مردم انتقاد نکنند مگر می شود مردمی که صاحب رای اند ودکتر روحانی محبوب وشجاع را انتخاب کردند بر ای آ نها تصمیم گرفت مردم خود تصمیم ساز تغییر دهنده هستند

  3. محسن روزبهانی اصلاح طلب بروجردی

   جناب استاندار حمایتی از شما از حامیان دکتر روحانی که نشد هیچ به چه د لیلی از صفی خانی سازمان صنت ومعدن استان حمایت میشود چون ایشان لابی دارد یک سال آزگار است که صدها نفر ازطرفداران روحانی مظلوم خو اهان وخواستا صفی خانی هم چون قدرت ولد هستند اما کو عمل کو گوش شنوا کو حامی دکتر روحانی پس می فرماید انتقاد ومطالبه گری که حق مردم است نداشته باشید مگر میشود زبان مردم را بست انتطار می رود تا دیرنشده وگندش هم چون قدرت ولد بالا نیامد صفی خانی خیانت وطلم کننده به کارکنان حامی دکتر روحانی در این سازمان پایان دهید

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا