• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / در استخدام ها نباید با نادیده گرفتن قانون و عدالت در حق جوانان پلدختر اجحاف شود

  امام جمعه پلدختر : استاندار لرستان همیشه از طرح های عمرانی و حق مردم دفاع پلدختر دفاع کرده اند

  در استخدام ها نباید با نادیده گرفتن قانون و عدالت در حق جوانان پلدختر اجحاف شود

  امام جمعه پلدختر گفت:هر گونه استخدام و بکار گیری نیرو در شهرستان پلدختر باید بر اساس عدالت باشد. به گزارش بلوطستان حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری در خطبه های نماز جمعه این هفته پلدختر با بیان این مطلب افزود: در بکار گیری نیرو و استخدام ها نباید با نادیده گرفتن قانون و عدالت در حق جوانان این شهر اجحاف شود.

  وی بیان کرد: استخدام ها و بکارگیری نیروها در ادارات پلدختر نباید بر اساس اغراض سیاسی و بر مبنای همفکری و همراهی سیاسی و فامیل بازی باشد زیرا عمر مسئولیت بسیار کوتاه و گذرا  است و این طور نیست که یک انسان همیشه در یک حوزه ای مسئولیت داشته باشد.

  وی در بخش دیگری از خطبه های نمازجمعه با اشاره به سفر استاندار لرستان به پلدختر و برگزاری جلسه کارگروه اشتغال لرستان در این شهرستان ،گفت: تصمیمات خوبی در جلسه کارگروه اشتغال و تولید استان به میزبانی شهرستان پلدختر اتخاذ شد که جا دارد به خاطر تلاش های  استاندار لرستان و دغدغه اش در بحث توسعه شهرستان و تصمیمات خوبی که برای شهرستان اتخاذ شده است تشکر و قدردانی کنیم.امام جمعه پلدختر خاطرنشان کرد: استاندار لرستان در این کارگروه تصمیم های خوبی برای حضور مسئولان و مدیران کل در پلدختر گرفت که جای تقدیر دارد.وی افزود: استاندار لرستان از طرح های شهرستان پلدختر به ویژه مصلای این شهرستان حمایت کرده و توجه خاصی به آنها داشته است.

  سوری ادامه داد: استاندار لرستان همیشه از طرح های عمرانی و حق مردم دفاع پلدختر دفاع کرده اند و دغدغه اش توسعه و پیشرفت شهرستان است .امام جمعه پلدختر در ادامه گفت: از مسئولین استان و شهرستان بویژه مسئولین جهاد کشاورزی می خواهم که در خصوص پرداخت مطالبات گندم کاران و کشاورزان شهرستان عنایت ویژه ای داشته باشند و مطالبات کشاورزان را هر چه سریعتر پرداخت کنند.

  وی تصریح کرد: کارگران شرکتی مخابرات مطالباتی دارند و حق قانونی آنهاست که از حقوق و مزایای قانون کار بهره مند باشند لذا مسئولین مخابرات استان باید هر چه سریعتر در خصوص تحقق مطالبات آنها و توجه به دغدغه های شغلی این  قشر توجه داشته باشند.

  حجت الاسلام و المسلمین سوری ادامه داد: تهدید نیروی شرکتی مخابرات زیبنده مسئولین و متولیان ذیر بط نیست و باید به جای تهدید و بد رفتاری با آنها به گونه ای درست و منطقی سعی شود در جهت تحقق مطالبات و بر طرف کردن مشکلات شغلی این قشر عمل شود.

  یک نظر

  1. چرا از زحمات چندین ساله حاج اقا رحمتی مدیر سابق حوزه علمیه امام رضا علیه السلام تقدیر نشد.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا