• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / در ماهواره هر آدم موفقی ارتباط نامشروع دارد/ما باید ماهواره اسلامی داشته باشیم

  افسر لرستانی جنگ نرم اظهار داشت:

  در ماهواره هر آدم موفقی ارتباط نامشروع دارد/ما باید ماهواره اسلامی داشته باشیم

   حقیقت این است که دنیا در حال حرکت به سمت تسخیر قلوب و ذهن‌هاست و آن زمانی که آمریکا حمله می‌کرد و کشوری را به تصرف خود در می آورد به پایان رسید و گذشت آن زمانیکه انگلیس با توپ و تانک کشور هندوستان را تسخیر کرد تا کمپانی هند شرقی را تأسیس کند.
  امیر علی حیدر امیری با بیان سخن بالا گفت: غرب یک سرزمین نیست، بلکه یک تفکر و گفتمان است، وی افزود: در همین شهر خرم آباد افرادی هستند که تفکر غربی دارند و با اینکه در سرزمین غرب زندگی نمی‌کنند اما گفتمان آنها را پذیرفته‌اند و یا بالعکس، افراد زیادی هستند که در غرب زندگی می‌کنند اما تفکر شیعی را پذیرفته‌اند.
  این تحلیلگر سیاسی ادامه داد: امروز سرزمین‌ها دیگر محدود کننده نیستند چون هر کس با ابزاری مانند موبایل می تواند به هر اخبار و اطلاعاتی از سراسر دنیا دست پیدا کند.
  وی تصریح کرد: بعد از انقلاب، دشمنان ما با انواع ابزارها می خواستند انقلاب را از بین ببرند چون حرف جدید داشتیم؛ حرف جدید ما این است که دنیا نباید ظالم و مظلوم باشد، چرا باید آمریکا از کشتار مردم یمن و بحرین چشم پوشی کند فقط به خاطر اینکه می‌خواهد بشار اسد را که طرفدار ایران است به زانو در بیاورد؛ ما معتقدیم، هر جایی که مظلوم باشد فارغ از جنسیت و رنگ و مذهب باید از او دفاع کنیم.
  امیری عنوان کرد: دشمن در زمان جنگ تحمیلی، نزدیک به 200 هزار نفر از مردم ما را به شهادت رساند و یک میلیون نفر را زخمی کرد تا نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد اما انقلاب اسلامی با استقامت و پایداری، پا برجا ماند سپس دشمن به حربه‌های دیگری مانند ترور روی آورد، اما بعد از مدتها به این موضوع پی برد که جمهوری اسلامی با ابزار نظامی از بین نمی‌رود لذا تکنیک جنگ نرم را در پیش گرفت.
  وی تصریح کرد: دشمن با جنگ نرم و به اصلاح «با پنبه سر بریدن»، درصدد این است که از در دوستی با ما وارد شود و با از بین بردن ارزشها، تفکرات خود را به جامعه ایران اسلامی غالب کند.


  این نویسنده کتاب جنگ نرم خاطرنشان کرد: دشمن می‌داند که قوی ترین و پویاترین قشر جامعه، جوانان هستند و نقطه ضعف جوانان هم هیجانات جنسی است بنابراین با ابزارهایی مانند ماهواره، موبایل و شبکه‌های اجتماعی تفکرات مسموم و فاسد را به جوانان القا می‌کند.
  وی بیان کرد: یک زمانی شهراندلس در اسپانیا، مردمانی مسلمان داشت اما امروز آثاری از آن جمعیت مسلمان دیده نمی‌شود زیرا در یک برنامه از پیش تعیین شده و با تکنیک جنگ نرم، جوانان آنها را به سمت فساد جنسی و مشروب خواری کشاندند و آن نیروهای جوان رزمنده، مجاهد و ایثارگر زمانی به خودشان آمدند که تبدیل به افرادی مشروب خوار و شطرنج باز شده بودند یا دائماً به دنبال تمایلات جنسی بودند و بدین ترتیب فرهنگ اسلامی آنها از بین رفت.
  این نویسنده کتاب صهیونیسم و رسانه گفت: ما با ماهواره مخالف نیستیم، چون تکنولوژی است و برای آشنایی با اخبار روز دنیا به آن نیاز داریم اما با اینکه به عنوان ابزاری برای ترویج فساد و نابودی کانون خانواده استفاده شود، مخالفیم؛ چه بسا خانواده‌هایی که به خاطر همین فیلم‌های مبتذل ماهواره از هم پاشیده شدند.
  وی افزود: بسیاری از طلاق‌های عاطفی نتیجه همین تبلیغات سوء ماهواره است، به طوریکه با ترویج تنوع طلبی و خیانت، دل‌های همسران را از یکدیگر دور می‌کنند؛ از طرفی با ترویج روابط نامشروع، جوانان را به سمت عدم تشکیل خانواده و طفره رفتن از ازدواج سوق می‌دهند.
  امیری خاطرنشان کرد: حتی فرزندآوری را در خانواده تحقیر و کم‌ارزش می‌کنند با این بهانه که بچه دار شدن تناسب اندام را در زنان بر هم می‌زند و عاملی برای افزایش هزینه‌ها و از بین رفتن آرامش خانواده است.
  وی تصریح کرد: از دیگر آثار سوء ماهواره در قالب جنگ نرم، می‌توان به ترویج مصرف گرایی، تجمل گرایی، ظهورعرفانهای کاذب، تبلیغ هیجانات مواد مخدر، آرایش‌های بیش از حد، مدهای لباس نامناسب و رفتارهای ناشایست در بین کودکان و جوانان اشاره کرد.
  این نویسنده اولین کتاب بیداری اسلامی در کشور بیان کرد: در ماهواره هر آدم موفقی ارتباط نامشروع دارد، سیگار می‌کشد و مشروب‌خوار است ولی افراد سالم، بدبخت و بینوا هستند و در موقعیت های پست و نامطلوبی قرار دارند؛ در واقع این قبیل فیلم ها در صدد این هستند که جمله «دین افیون ملتهاست» را گسترش دهند.
  وی گفت: رابرت مرداک، غول رسانه ای دنیا، میگوید: «من در آخر عمر فهمیدم که اگر می‌خواهیم موفق شویم باید زن ایرانی را منحرف کنیم» چون واقعیت این است که مادر قوام خانواده و به‌نوعی سنگ آسیاب خانواده است که مدیریت خانواده را بر عهده دارد. امیری افزود: دشمن، هیجانات جنسی را در قالب هنر، تصویر، فیلم، کارتن و انیمشن و حتی بازیهای رایانه ای به جوانان القا می‌کند و از هر ابزاری برای ترویج تفکر غربی بهره می‌گیرد.
  این کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد: در شبکه های اجتماعی، کانالهایی برای دفاع از قاجار، شاه، کوروش کبیر و … راه‌اندازی شده تا در مقابل اسلام بایستند و با آن مخالفت کنند. وی تصریح کرد: ما با کورش کبیر مخالف نیستیم اما با بزرگ کردن‌های دروغین و قرار دادن آن در مقابل دین اسلام مخالفیم، در برخی از موارد احادیث اهل‌بیت را از زبان کوروش کبیر نقل می‌کنند چون هدفشان این است که کوروش را در برابر اسلام قرار دهند.
  امیری با بیان اینکه دین اسلام، یک دین کامل، دقیق و جزئی نگر است که برای کوچکترین مسائل هم برنامه دارد، گفت: تفکر زرتشتی « پندار نیک، گفتار نیک، رفتار نیک» نمی‌تواند جایگزین مناسبی برای دستورات و احکام دینی باشد چون این جمله خیلی سربسته و کلی مطرح شده و شاید برای زمان خودش عبارت خوبی بوده اما در این عصر نمی‌تواند کافی و راهگشا باشد.
  وی با بیان اینکه هیچ دینی به اندازه اسلام به زن اهمیت نداده، افزود: در جامعه غرب، زن ابزاری برای هوسرانی مردان است به همین خاطر زن را برهنه می‌کنند تا چشم و دل مردان سیر شود و این همان امتداد برده‌داری جنسی است.
  این نویسنده کتاب جنگ نرم در رابطه با شفاف‌سازی پیرامون مفهوم جنگ نرم، عنوان کرد: مجموعه عملیات روانی و رسانه ای دشمن به منظور از پای درآوردن جامعه هدف، بدون استفاده از بمب و ابزار نظامی را جنگ نرم می‌گویند.
  وی با بیان اینکه اسلام سکولاریسم و اسلام آمریکایی دردی از ما دوا نمی‌کند ما باید به دنبال ترویج اسلام ناب محمدی باشیم، تصریح کرد: دشمنان می‌دانستند که اگر اسلام را از چشم مردم نیندازند در سال 2050 جمعیت مسلمانان از مسیحیان هم بیشتر می‌شود لذا درصدد این برآمدند که خشونت دین اسلام را به نمایش بگذارند و اسلام رحمانی و اسلام ناب محمدی را از دید همه پنهان کنند در نتیجه داعش را ایجاد کردند تا بنام دین و بر علیه دین فعالیت کنند.
  امیری با بیان اینکه دشمن در بین تمام اقشار جامعه و حتی در بین روحانیون هم حتی نفوذ کرده، خاطرنشان کرد: ماهواره در شبکه‌ای بنام امام حسین(ع)، اقدام امام حسین (ع) را در کربلا زیر سؤال می‌برد.
  وی در رابطه با راهکارهای مقابله با جنگ نرم، بیان کرد: باید بصیرت‌بخشی و آگاهی دادن به مردم را مورد توجه قرار دهیم، چون وقتی مردم حربه‌ها و حقه‌های دشمن را بشناسند، فریب نمی‌خورند، از طرفی باید فرهنگمان را قوی کنیم تا به راحتی تحت تأثیر فرهنگ بیگانه قرار نگیریم.
  این نویسنده کتاب جنگ نرم گفت: در گذشته فرهنگ ایرانی ـ اسلامی ما آنقدر قوی بود که حتی وقتی هم مغول حمله کرد و کتابخانه‌های ما را آتش زد، نه تنها ریشه‌های فرهنگ ایرانی ـ اسلامی از بین نرفت بلکه خود مغولها هم در این فرهنگ حل شدند و مسلمان شدند.
  وی افزود: لازم است که فرزندانمان را از نظر اعتقادی قوی کنیم و دین واقعی اسلام را به آنها بشناسانیم تا در برابر حربه‌های دشمن، واکسینه شوند، همچنین باید در مقابل رسانه دشمن ما هم یک رسانه قوی داشته باشیم. امیری ادامه داد: ما باید شبکه های جایگزین داشته باشیم و به نوعی ماهواره اسلامی داشته باشیم؛ وقتی می‌گوییم جوانان ماهواره نبینند پس باید شبکه های جایگزینی را نیز برای آنها در نظر بگیریم.
  وی عنوان کرد: امروز نسل جوان موسیقی می خواهد، به دنبال هیجانات است، خواهان تحرک و پویایی است، ما نمی توانیم با قال باقر(ع) و قال صادق(ع) جوانان را اقناع کنیم، باید در قالب هنر و تصویر داشته های خود را برای نسل جوان بازگو کنیم کمااینکه حتی اگر 10 روحانی روی منبر برود و داستان حضرت یوسف را بیان کند به اندازه فیلم یوسف پیامبر تأثیرگذاری ندارد، چون ان فیلم در قالب هنر بیان شده است.
  این کارشناس مسائل فرهنگی تصریح کرد: ما با کنسرت مخالف نیستیم، بلکه با موسیقی مبتذل و رقص و بی حجابی زنان در این کنسرت‌ها و حاشیه های آن مخالفیم، ما معتقدیم که با حفظ اصول می توان به روز بود. وی با بیان اینکه رسانه های ما باید نقش افشاگری، نقش زینبی و زین‌العابدینی داشته باشند، خاطرنشان کرد: وقتی دشمن با دروغ و ریا و نیرنگ به فرهنگ ما حمله می‌کند ما حمله می‌کند و ما باید با بیان واقعیت‌ها و معرفی اسلامی واقعی اقدامات آنها را خنثی کنیم.

  یک نظر

  1. باترویج خرافات وجهالت هیچ کاری ازپیش نخواهدرفت ،وهیچ فردی وملتی موفق وپیشرفت نمی کندبلکه باجهل خودودیگران راهلاک می کند،پس بایدخرافات رابه زباله دانی تاریخ ریخت وبه خردتکیه کردوانسان گرایی وخردگرایی راآموخت وبرای رسیدن به عدالت وحقیقت تلاش کرد!#

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا