• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / باید به مساله محرم و نامحرم بیش از این توجه کرد

  درسی که مرگ آتنای اصلانی به همه می‌دهد

  باید به مساله محرم و نامحرم بیش از این توجه کرد

  آتنا دختری هفت ساله بود .پدری دست فروش داشت .دل دختر برای پدر سوخت و همراه پدر رفت تا در خرید و فروش لباسها به بابا کمک کند.
  او یار بابا بود تا این که گرمی تابستان و جنب و جوش کاری، تشنه اش کرد . به عشق رسیدن به آب و با ضمیری معصومانه از بابا فاصله گرفت تا از مغازه ای در آن نزدیکی آبی بنوشد. به آب رسید اما دستان نامردی چهل و دو ساله دهن او را بست و …

  نتیجه تصویری برای آتنا
  ساعتها و روزها با تلخی و چشم انتظاری فراوان برای والدینش گذشت اما از آتنا خبری نشد! دلها سوختند و اشکها جاری شدند اما گویا دلی برای آتنا نمانده بود و آتنایی در دنیا وجود نداشت! نیروی انتظامی دوربینها را چک کرد و مظنون و مجرم اصلی شناسایی شد اما جانی به جنایتش اعتراف نمی کرد تا اینکه بوی جنازه آتنای پرپر شده برخی از بستگان جانی را به اصل ماجرا رهنمون کرد و با یک گزارش جانی چهل و دو ساله به جنایتش اعتراف کرد! واقعا این انسان اگر از انسانیتش مواظبت نکند چه نمی کند؟! آتنا مظلومانه و معصوماته رفت و دلهای میلونها انسان را جریحه دار کرد ولی باید به آتنا داران گفت با تمام وجودتان مواظب گلهای زندگیتان باشید. یادتان نرود باید هرگلی را در جای خاص خود قرار داد.
  باید به مساله محرم و نامحرم بیش از این توجه کرد. باید از بد پوششی و…بیش از اینها متنفر بود. باور کنیم گاهی قاتل و جانی در چند قدمی آتناها قرار دارند . گاهی سوار شدن بر ماشینی …مقدمه ای برای قتل و جنایت خواهد شد . باید باور داشت جانیان زمان ما ، گاهی از فضای محازی می آیند و آبروی چندین ساله یک خانواده را قطعه قطعه می کنند! پس باور کنیم دنیا آبستن حوادث است و گاهی فقط یک تشنگی آتنایی را در چنگال یک جانی گرفتار می کند. ای جان من باور کن غیر از قاتل آتنا ، نامردهای فاسد دیگری وجود دارند.

   

  سیدصادق محمدی؛ بلوطستان

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا