• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / سخنانی در تداوم رفتار جمنایی ها در انتخابات دوازدهم

  در نقد سخنان نماینده مردم پلدختر و اظهاراتش در گفتگو با خانه ملت

  سخنانی در تداوم رفتار جمنایی ها در انتخابات دوازدهم

   

  در پی اظهارات نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری مجلس در خصوص عملکرد استاندار لرستان ،مظفر امیدی از فعالان اصلاح طلب با انتشار مطلبی به این اظهارات واکنش نشان داده است. شرح این مطلب در پی آمده است.

   با سلام و عرض ادب به محضر نماینده محترم مردم شریف پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی
  جناب سید حمید کاظمی
  هراز گاهی شاهد طغیان و تهاجمات گفتاری هشتگ نمایندگان عضو جبهه پایداری و تشکل ناکام و نوظهور جمنا ییها ،علیه دولت و مدیران ارشدآن در استان هستیم و این بار قرعه فال به نام شماافتاد وباز هم شاهد ایراد ،مصاحبه تبلیغاتی، هیجانی ، و البته تهدید آمیزی از سوی حضرتعالی بودیم که مدیریت ارشد استان را غیر منصفانه به باد انتقاد گرفتید و ظاهرا برای مردم مظلوم لرستان رثاء و مویه سر دادید !
  جناب کاظمی عزیز :
  سخنان و انتقادات شما دقیقا تداعی کننده و از جنس ، تخریب ها و انتقادات مخرب کاندیداهای[مثلث جمنایی ]در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم بود که همواره دولت تدبیر را ناکارامد و فاقد فعالیت اثرگذار می دانستند در حالیکه دیدیم مردم فهیم ایران و نیز لرستان و دیار اصلاح طلب پلدختر قهرمان و خرد گرا ،پاسخ قاطعانه و دندان شکن خود را علیرغم تمامی ناملایمات و سختی ها و مشقات به تمامیت خواهان و اقتدارگرایان در روز 29 اردیبهشت سر دادند و موجبات یاس و سرخوردگی اربابان و پیشکسوتان سیاسی منتسب به تعقات حوزه فکری جنابعالی را فراهم آوردند .
  نماینده محترم مردم پلدخترجناب کاظمی ! بنظر میرسد که با مفاهیم توسعه ،تولید و اشتغال بیگانه هستی ویا در این وادی تخصص و دانش اکادمیکی ندارید; زیرا اگر برخلاف مدعای بنده می بود بی محابا و بدون تامل و اندیشه علیه این و آن به تاخت و تاز نمی پرداختید !
  حال از شما می پرسم که آیا از عوامل موثر بر توسعه و آبادانی ، گسترش شبکه های راه اعم از احداث راههای اسفالته چهار خطه ،بزرگراه ،احداث خط ریلی و تهیه مقدمات و اسباب خطوط هوایی نیست ؟
  چگونه توسعه و گسترش فرودگاه خرم آباد و تعدد پرواز های روزانه که خود زمینه حضور روزانه متخصصان ،پزشکان فوق تخصص ،اساتید پروازی ،گردشگران و توریست ها که خود از عوامل اشتغالزایی می باشد را انکار می کنید در حالیکه نیازی به داشتن بصیرت خاص نیست و تنها با چشمان عینی و نگاه منصفانه می توانید اقدامات انجام گرفته را طی چهار سال گذشته مشهود نمایید .
  نماینده محترم مردم جناب کاظمی عزیز !
  این سخن و نقد شما را برادر بزرگ و پیشکسوت و همفکرتان جناب ملکشاهی راد هم در اولین نشست مطبوعاتی خود بیان کردند که اقتصاد مقاومتی و…،تحولی رابرای استان بهمراه نداشته و البته ما پاسخ منصفانه و قاطعانه ای را به ایشان دادیم و امروز هم به شما توصیه می کنم که از کلی گویی و سخنان مبهم بپرهیزید و هرگز خود را صدای ملت ندانیدو در حد و حدود اختیارات قانونی سخن سرایی فرمائید ‘امروز جای بسی تاسف و تاثر است که از 800 واحد تولیدی تعطیل شده و به تاراج رفته ومرگ صنعت و چپاول و غارت و یا ورشکستگی صاحبان کارگاههای کوچک و بزرگ تولیدی در طی حاکمیت دولت نهم و دهم در استان اظهار بی اطلاعی می کنید و امروز افلاطون وار به دنبال ساختن ارمان شهر در ذهن خود می گردید !

  جناب کاظمی هنوز زخم های چرکین کارگزارن دولت قبل و درد های ان بر بدنه صنعت ،کشاورزی و زندگی مردمان این دیار هویدا ومدیریت تدبیر در حال درمان است و در پی مداوا !
  جناب کاظمی لطفا پاسخی شفاف و صریح را به سوالات ذیل ارائه دهید :
  آیا مجموعه کشت و صنعت پس از سالها رکود ،احیاء ونیزعده ای در آن مشغول فعالیت شده اند یا نه ؟
  آیا پارسیلون امروز از فرصت طلبان باز ستانی شده و فعال است یا خیر؟
  آیا نیروگاه هزار مگاواتی در خرم اباد با پیگیری مدیریت استان و جناب دکتر بیرانوند تنها نماینده کل استان در حال ا حداث می باشد یا خیر ؟
  آیا گلخانه دیناروند پس از ده سال تعطیلی وارد فاز بهره برداری و فعالیت شده یا خیر؟
  آیا راه آهن خرم اباد -درود در طی این مدت عملیاتی شده است یا خیر ؟
  آیااحداث آزاد راه اراک -خرم اباد که استان را در مسیربزرگراه شمال و جنوب کشور قرار می دهد دروغ است ؟
  آیافعالیت لاستیک سازی خرم اباد کذب است ؟
  بنظر میرسد که پروژه های سد سازی طی این سالها مورد توجه چشم بینای شما قرار نگرفته است !
  والبته فعالیت ها و اقدامات متعدد دیگری انجام گرفته است که مجال و فرصت بازگویی لازم را برای انانکه منصفانه قضاوت نمی کنند و آگاهانه نمی ببینند ،نمی دانم .
  جناب کاظمی !بهتر از همه می دانید که اشتغال ،رفع بیکاری ،احداث کارخانه و کارگاه و نیز توسعه و عمران و ابادانی از جمله وظایف و خدمات دولت است و بستر مناسب و ردیف بودجه ای و سرمایه گذاری خاص و نیز همت و تلاش پیگیر نمایندگان را می طلبد و لذا از جنابعالی استدعا می شوداصل تفکیک قوا را رعایت و شان موکلین و مردم را حفظ کنید .

  مظفر امیدی/ بلوطستان

  6 نظر

  1. جناب امیدی اصلاح طلب بودن به این معنی نیست که چشم و گوش بسته از هر مدیر اصلاح طلب حمایت کنید
   اگر واقعا توسعه را در لرستان میبینید که بهتراست عینک و دید کوتاه خودتون رو عوض کنید
   اگر توسعه رو نمیبینید و به صرف اصلاح طلب بودن استاندار شرو به تعریف و تمجید و خودنشان دادن میکنید عین خیانته
   تا وقتی که حتی منقدین هم فکر خودشون و قدرت هستن همچنان استان لرستان راهی جز پسرفت نداره
   جناب امیدی انشاالله که زحمات جنابعالی از چشمان تیزبین استاندار پنهان نخواهد ماند

   • آفرین. کسی که منافع شهر و استان خودش رو به منافع حزبی و شخصی بفروشه یا نادان به موضوع است یا اهل خیانت

  2. غضنفر را رها کنید مظفر را بگیرد.

  3. حامی بلوطستان

   اقای امیدی در پی ورود به استانداری میباشدو مجبوره که کورکورانه دفاع کند.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا