• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / با افرادی که در پشت دیگران پنهان و به نام اداره‌ای به نهادهای انقلابی هتاکی می‌کنند برخورد شود

  امام جمعه پلدختر در خطبه های نمازجمعه مطرح کرد:

  با افرادی که در پشت دیگران پنهان و به نام اداره‌ای به نهادهای انقلابی هتاکی می‌کنند برخورد شود

   

   

  امام جمعه پلدختر گفت :با افرادی که به نهادهای انقلابی هتاکی می کنند باید برخورد شود. به گزارش بلوطستان حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری با بیان این مطلب در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: با افرادی که در پشت دیگران پنهان و به نام اداره‌ای به نهادهای انقلابی هتاکی می‌کنند هرچند که حامی داشته باشند باید برخورد شود.

  وی ادامه داد: همه باید خط قرمزها را رعایت کنند و این مسائل را جدی بگیرند تا هر کس جرات و جسارت هتاکی به ارکان نظام نداشته باشند. امام جمعه پلدختر اظهار کرد: از اقدامات موثر فرماندهی سپاه و اداره اطلاعات شهرستان پلدختر در این زمینه تقدیر و تشکر می کنم.

  حجت الاسلام والمسلمین سوری تصریح کرد: شایسته سالاری یکی از پیام های غدیر است و در غدیر طایفه گرایی و خویشاوند بازی جایگاهی ندارد و غدیر پایه حکومت اسلامی و مملکت داری بر پایه عدل و عدالت و آموزه‌های دینی است .وی با بیان اینکه  غدیر پیوند نبوت با امامت است،افزود: هدف از برپایی جشن غدیر ، استمرار حکومت اسلامی در سایه ولایت است که در عصر غیبت امام زمان (عج) از ولایت مطلقه فقیه اطاعت شود و چنانچه کسی تبعیت نداشته باشد در حکومت امام عصر (عج) جایگاهی ندارد.

  وی بااشاره به مشکل زمین فرهنگیان شهرستان پلدختر گفت: از دادستان و دادگستری شهرستان پلدختر که اقدام‌هایی در این رابطه انجام داده و توانسته‌اند التیام و مرهمی بر درد فرهنگیان بگذارند تقدیر می‌شود.

   

  امام جمعه پلدختر بیان کرد: از دستگاه قضایی انتظار می‌رود که متهمان این پرونده رها نکنند تا فرهنگیان زحمتکش را به‌حق خود برسانند.سوری بااشاره به کشتار مسلمانان میانمار گفت: در میانمار حاکمان آن‌ها به دستور صهیونیست و آمریکا در سکوت خبری نسل‌کشی به راه انداخته و مسلمانان بی‌دفاع و بی‌گناه از خانه و کاشانه خود آواره می‌کند که در طول پنج سال گذشته 70 هزار نفر از آن‌ها به بنگلادش پناه برده‌اند.

   

  وی افزود: وظیفه همگان است که داد مظلومان را به گوش جهانیان برسانند و نسبت به سرنوشت مسلمانان بی‌تفاوت نباشند و این جنایت را محکوم کنند.

   

  اام جمعه پلدختر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امام‌جمعه پلدختر گفت: عده‌ای از جوانان این شهرستان با مراجعه به دفتر نهاد امامت جمعه خواستار رسیدگی به یادمان شهدای گمنام پلدختر شدند که از متولیان امر انتظار می‌رود به این مطالبه مردم به‌عنوان نماد فرهنگی شهرستان توجه کنند.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا