• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / استاندار : به شایعات توجه نکنید/ موضوع استانداری گلستان کذب محض است

  تکذیب اخبار تغییر از سوی استاندار و مدیرکل حوزه استانداری لرستان

  استاندار : به شایعات توجه نکنید/ موضوع استانداری گلستان کذب محض است

   

  استاندار لرستان گفت: هیچ مذاکره‌ای در خصوص پذیرش مسوولیت در استان گلستان با من صورت نگرفته و گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی حقیقت ندارد.

  به گزارش بلوطستان هوشنگ بازوند در گفتگوی اختصاصی با خرم آباد فردا در خصوص انتشار برخی شایعات در فضای مجازی، مبنی بر انتصابش به عنوان استاندار گلستان گفت: متاسفانه علیرغم تلاش فراوان دولت یازدهم در استان لرستان و انجام کارهای زیرساختی و زیربنایی، برخی سعی داشته و دارند تا با هدف تخریب دولت، اقدامات صورت گرفته را وارونه جلوه دهند که البته امری مسبوق به سابقه و البته مذموم است. لذا در آغازین روزهای تشکیل دولت دوازدهم، اخباری مبنی بر انتصاب من به عنوان استاندار گلستان در فضای مجازی مطرح شده که قویاً تکذیب می‌کنم.

  استاندار لرستان افزود: من سربازی از خیل سربازان این کشور هستم و هر کجا که فضای خدمت فراهم شود آماده‌ام اما، اینکه برخی سعی دارند با جوسازی‌های مجازی، در خصوص انتصابی که خود بنده از آن بی‌اطلاعم اظهار نظر کنند، جای تامل دارد.

  بازوند در پاسخ به این پرسش که آیا از سوی مسوولین وزارت کشور، در خصوص تغییر جایگاه مدیریتی یا انتقال شما به استان دیگر مذاکره‌ای صورت گرفته یا خیر، گفت: در این خصوص نه پیشنهادی شده و نه مذاکره‌ای صورت گرفته، لذا پیشنهاد می‌کنم مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار درست را از طریق رسانه‌های موثق دنبال کنند. از سوی دیگر لازم است تا مردم ضمن دوری از اینگونه جوسازی‌ها، در فضای روانی امن و آرام، به توسعه هرچه بیشتر لرستان فکر کنند. حال یا با حضور بازوند، یا بدون حضور او.

  وی در واکنش به سوال خبرنگار خرم‌آباد فردا مبنی بر اینکه پس با این اوصاف، مطرح شدن نام سیدموسی خادمی به عنوان جایگزین را هم تکذیب می‌کنید، تصریح کرد: این موضوع هم یکی از مواردی است که در فضای مجازی مطرح شده و شما می‌بینید که هیچ منبع موثقی آن را تایید نکرده. با این حال باید گفت که جناب آقای دکتر خادمی همکار خوب ما در کهگیلویه و بویراحمد هستند و سوابق علمی و عملی ارزشمندی در کارنامه خود دارند. لذا اگر روزی تصمیم بر انتصاب ایشان باشد، بنده استقبال می‌کنم اما موضوع از این قرار است که همه این موارد کذب است و مورد تایید نیست.

  گفتنی‌است، طی چند روز گذشته، برخی کانال‌های تلگرامی بدون مجوز، با انتشار اخباری در فضای مجازی، از انتصاب مهندس بازوند “استاندار لرستان”، به عنوان استاندار «گلستان» خبر داده بودند که در این گفت‌و‌گو تکذیب شد.

  همچنین مدیرکل حوزه استاندار نیز در گفتگوی اختصاصی با بلوطستان گفت: شایعات اخیر کذب محض است. مسعود بهرام نژاد افزود: اخباری که در زمینه رفتن استاندار لرستان به گلستان، مرکزی، همدان، کرمان و… منتشر شده است اخباری غیرواقعی است و به شدت تکذیب می‌شود.

  وی تاکید کرد: تیم مدیریتی استان با قدرت به تلاش خود ادامه خواهد داد و هیچ یک از این شایعات خللی در روند امور به‌وجود نخواهند آورد.

  یک نظر

  1. ما مردم لرستان بهترین گزینه را برای استانداری دکتر بیژن غضنفری امرایی عضو هئیت علمی دانشگاه علامه طبا طباییواستاد ممتاز وتمام دانشگاه واز کارکنان عالی رتبه وزارت امور خارجه می دانیم وبس که می تواند لرستان را به صورت اورژانسی درمان وگام های موثر واساسی در جهت ایجاد اشتعال وعمران وآبادانی لرستان بردارد

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا