• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / اصل تغییر را می پذیرم/شایعه رفتنم در فضای مجازی کذب محض است

  استاندار لرستان در کارگروه گردشگری لرستان بیان کرد:

  اصل تغییر را می پذیرم/شایعه رفتنم در فضای مجازی کذب محض است

   

   

  استاندار لرستان گفت: شایعه رفتنم در فضای مجازی کذب محض است.به گزارش بلوطستان هوشنگ بازوند صبح امروز یکشنبه در کارگروه گردشگری ومیراث فرهنگی استان لرستان بابیان این مطلب افزود:   مباحثی را که راجع به بنده و افراد دیگر در مورد استانداری لرستان در فضای مجازی مطرح می شود و هر کسی در هر جایی اظهار نظر می کند ؛ کاملا رد می کنم.

  وی با بیان اینکه  بنده سرباز نظام هستم در هر جا که مسئولان ارشد کشور از جمله وزیر محترم کشور تصمیم بگیرند کار خواهم کرد ،خاطر نشان کرد:  بدون شک جناب دکتر رحمانی فضلی هم لرستان را خوب می شناسند و هم از ظرفیت ها و چالش های آن به خوبی آگاه هستند و به هر تصمیمی برسند قطعا مصالح استان را بدنبال خواهد داشت.

  بازوند با تاکید براینکه  اصل تغییر همواره پذیرفته شده است ،تصریح کرد: اصل تغییرخوب است و اگر استاندار تغییر کند هم چیز بدی نیست چون تغییردر جامعه امید ایجاد می کندلذا من اصل تغییر را می پذیرم.

  وی بابیان اینکه همه افرادی را  که برخی کاربران  در فضای مجازی به عنوان گزینه ی استانداری لرستان معرفی کرده اندمی شناسم،گفت: این افرادهمه ازدوستان خوب و پرتلاش بنده هستنداماتاکنون هیچ بحث رسمی و غیر رسمی نه با بنده نه با هیچ کس دیگر مطرح نشده است و ما مثل همیشه تمام سعی خود را برای پیشبرد امور استان تا دقیقه ی آخر به کار خواهیم بست.

  بازوندگفت:  ما اصل تغییر را می پذیریم و قطعا هر مدیری اگر چهار سال جایی باشد می تواند بسیاری از طرح ها و کارهایش را انجام دهد. وی تصریح کرد:تاکنون از وزارت کشور نه کسی با من صحبت کرده ونه  صحبتی هم با کسانی که به عنوان استاندار معرفی می کنندشده است لذا اینکه  بازوند به همدان می رودیا به مرکزی یا گیلان می رود کذب محض است.

  استاندارلرستان  در بخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به آمار بیکاری واشتغال در لرستان اظهارکرد آمار بالای بیکاری نشان می دهد که شاخص کسب و کار در یک استان پایین است و همین پایین بودن شاخص کسب و کار مانع ورود سرمایه گذار می شود.

  وی با بیان اینکه  باز هم عده ای تمایل دارند بگویند ما محروم ترین و بیکارترین هستیم تا به ما ترحم شود، خاطر نشان کرد: ادبیات توسعه اینگونه نیست بلکه برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذار جذب کرد و لی همین نرخ بالای بیکاری از موانع اصلی جذب سرمایه گذار محسوب می شود.

  استاندار لرستان گفت:  عده ای نمی خواهند آمار اعلام شده در زمینه بیکاری را بپذیرند و لذا مکن است درمنابع رسمی نیز در  آمار گیری خطا به وجود بیاید اما برخی می گویند این آمارها از بیخ و بن خطا است.

  وی با بیان اینکه متولی آمار سازمان برنامه ریزی است ،خاطر نشان کرد:ما در شورای اداری هم به بررسی این موضوع پرداختیم وبر اساس آمارگیری سرانه بیکاری ما حدود13 و 13/1 درصد بوده که این مورد نشان دهنده دقت در آمارگیری هاست  ولی  عده ای واقعا نمی خواهند این دقت در آماررا بپذیرند.استاندار لرستان گفت: مدیران باید به سمت منافع مردم استان غش کنندو اگر مدیری به سمت منافع وزارتخانه اش غش کند باید برود.

   

   

   

  2 نظر

  1. این آمار ۱۳درصدی حتما مال خانواده های لرستتنی نیست چون توی خانواده های لرستانی حداقل در حالت خوش بینانه ۵۰درصد بیکارند

  2. یعنی دادن آماردروغ وکذب محض باعث توسعه وجذب سرمایه گذارمی شود!

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا