• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / سید موسی خادمی شانزدهمین استاندار لرستان

  پایان دوره چهار ساله هوشنگ بازوند در لرستان

  سید موسی خادمی شانزدهمین استاندار لرستان

   

   

  سید موسی خادمی به عنوان استاندار جدید لرستان معرفی می شود. به گزارش بلوطستان در این روزها تب و تاب انتخاب استانداران در دولت دوازدهم بالا گرفته و بنا بر اخبار واصله وزارت کشور تصمیم دارد که دربیشتر استانها ، استانداران را جابه جا نماید . در خصوص استان لرستان نیز وزارت کشور سید موسوی خادمی استاندار فعلی کهکیلویه و بویر احمد را به عنوان استاندار جدید لرستان به هیات دولت معرفی کرده وقرار است در روزهای آتی وی رسمآ با تصویب هیات دولت به عنوان شانزدهمین استاندار لرستان منصوب و معرفی شود.

  حسین عالی، حسین محلوجی، حسن عابدینی، احمد انتظاری، محمد علی نقی جهرمی، اصغر افشاری، احمد انتظاری، محمد جواد محمدی زاده، سید حسن رسولی، نورالله عابدی، قربان علی سعادت، محمد رضا محسنی ثانی و سید حسین صابری،حبیب اله دهمرده و هوشنگ بازوند پانزده استانداری هستند که پس از انقلاب  بر صندلی استانداری لرستان تکیه زده اند .

  این در حالی است دولت تدبیر و امید در استان لرستان نیز در طول عمر چهارساله خود تنها یک استاندار را به خود دیده است که هوشنگ بازوند تنها فردی بوده است که در چهار ساله اول دولت در لرستان به عنوان استاندار لرستان فعالیت کرده است.برپایه این گزارش سید موسی خادمی استاندار جدید لرستان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور است و استانداری کهگیلویه و بویر احمد در دولت یازدهم و معاون استانداری بوشهر در دولت اصلاحات را در کارنامه خود دارد.

  سید موسی خادمی فرزند  سیدقادر در سال 1347در روستای سادات امام زاده علی (ع) از توابع شهرستان چرام متولد شد ، دوران دبستان و دبیرستان را در شهر دهدشت سپری کرد.وی لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه مشهد اخذ کرد، کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه تبریز دریافت و دوره دکترای مدیریت استراتژیک خود را در دانشگاه عالی دفاع ملی سپری نمود.

  خادمی پیشتر، معاون برنامه‌ریزی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون برنامه‌ریزی استانداری استان بوشهر در دولت خاتمی بوده‌است وی همچنین سوابق عضویت در هیئت مدیره و معاونت اقتصادی مؤسسه شرکت سرمایه‌گذاری نفت، مدیریت شیلات استان کهگیلویه و بویر احمد و عضو هئیت علمی دانشگاه پیام نور تهران را در کارنامه خود دارد و در دولت تدبیر و امید به ریاست جمهوری حسن روحانی به عنوان اولین استاندار بومی و اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شد.

  وی هجدهمین استاندار کهکیلویه و بویراحمدبوده که قرار است به عنوان شانزدهمین استاندار لرستان فعالیت خود را در دولت دوم حسن روحانی آغاز کند.وی دارای ۲ فرزند( ۱دختر و۱ پسر) است و دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت استراتژیک است.

  3 نظر

  1. جناب دکتر خادمی فردی لایق و متدین و باتجربه اصلاح طلب میباشد به امید روزهای خوب

  2. تورا خدا بحث کنید ی چیز شنیدید به معنی ش پی نبردید اصلاح طلب چه کاری کرده که اصول گرا یا هر گونه حزب دیگه ای انجام نداده یا برعکس.شرم تان باد خداوکیل غیرت تان کجا رفته نمایندگان لرستان آیا کسی نبود استاندار بشه؟غریبه پرست ها. مثل صحبت هاتون در مجلس ارزو دارند ی دقیقه نطق تان ببینند.برید وقتت تان بفروشید.

  3. جوان استان کهگیلویه و بویراحمد

   ما که از عملکرد و کارکرد ایشان در استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد راضی نبودیم

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا