• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / فرهنگی / تغییر استاندار را به فال نیک می‌گیرم!

  نماینده خرم آباد در واکنش به تغییر استاندار لرستان

  تغییر استاندار را به فال نیک می‌گیرم!

   

  نماینده مردم‌ خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:تغییر و تحول در همه جا وجود دارد که برخی اوقات این تحولات خوب بوده و گاهی اوقات بد است.

  به گزارش بلوطستان دکتر بیرانوندی در واکنش به انتخاب استاندار جدید لرستان افزود:در هر حال تغییر استاندار تصمیمی بوده که از سوی دولت گرفته شده است و لذا این تغییر را به فال نیک می‌گیرم.بیرانوندی گفت: سید موسی خادمی از لحاظ فرهنگی و قومیتی نیز با ما نزدیک است،و امیدواریم بتواند منشاء خیر و برکت برای لرستان باشد و با تصمیمات مناسب و ایجاد تغییرات صحیح انتظارات را برآورده سازد.

  نماینده مردم خرم آبادوچگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:به نظر می رسد انتخاب سید موسی خادمی به عنوان استاندار جدید لرستان قطعی بوده و وی به عنوان جایگزین بازوند از سوی هیات دولت معرفی می شود.
  وی خاطرنشان کرد:برای انتخاب استاندار لرستان تلاش کردیم که یک نیروی جوان و کارآمد انتخاب شود اما در هر صورت در انتخاب استاندار مسائل مختلفی وجود دارد و موضوعات مختلفی مطرح می شود.
  بیرانوندی ضمن تقدیر از زحمات بازوند در مدت حضور در لرستان، گفت:امیدواریم سید موسی خادمی که از لحاظ فرهنگی و قومیتی نیز با ما نزدیک است،بتواند منشاء خیر و برکت برای لرستان باشد و با تصمیمات مناسب و ایجاد تغییرات صحیح انتظارات را برآورده سازد.

  3 نظر

  1. ١ مخو ٢ مخو ٣ مخوووو

  2. آخرش نفهمیدم سیدموسی کاظمی ؟یاسیدموسی خادمی ؟کدوم درسته آقای داراییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

  3. سید موسی خادمی خوش اومایی خوش اومایی

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا