• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / مهر تایید دولت بر تغییر استاندار لرستان در چهارشنبه موعود

  با تایید هیات دولت استانداران هفت استان کشور انتخاب شدند

  مهر تایید دولت بر تغییر استاندار لرستان در چهارشنبه موعود

   

   

  در جلسه امروز هیئت دولت هفت استاندار با رای هیات وزیران انتخاب شدند.در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست دکتر  روحانی ۷ استاندار جدید با رای هیات دولت تعیین شدند.

  بر این اساس، «محمدعلی نجفی» به عنوان استاندار البرز، «محمدمهدی مروج الشریعه» به عنوان استاندار خراسان جنوبی، «اسماعیل تبادار» به عنوان استاندار فارس، «عبدالمحمد زاهدی» به عنوان استاندار قزوین، «علی محمد احمدی» به سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد، «فریدون همتی» به عنوان استاندار هرمزگان و «موسی خادمی» به عنوان استاندار لرستان منصوب شدند.

  وزیر کشور در حاشیه جلسه هیات دولت در گفتگو با خبرنگاران از تعیین تکلیف مابقی استانداران تا پایان شهریور ماه خبر داده و به نظر می رسد مابقی استان ها نیز در هفته آینده استانداران خود را خواهند شناخت.

  2 نظر

  1. لرستان خوشحال شد
   بالاخره استاندار ضعيف و ناكارامد از لرستان رفت
   هر چند خيلي تلاش كرد براي ماندن ولي اراده مردم بالاتر از همه چيز هست

   • حشمت اله طولابی

    تغییر استاندار را در استان باید به فال نیک گزفت امید است استاندار جدید که به استان لرستان می آید تا حدودی گامی موثر در جهت احیا طرحهای نیمه تمام کشاورزی وصنعتی در استان بردارد استاندار ومدیریت قبلی بیشتر در فکز جمع آوری آمار نه چندان درست بودند تا در فکر راه اندازی طرحهاط تولیدی که به نظر میرسد این عارضه بیشتر از طریق معاونین استانداری ناشی میشد

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا