• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / خبری / اجتماعی / رئیس پلیس راهور کوهدشت: با رانندگان و موتورسواران مزاحم و متخلف برخورد قاطع و قانونی می شود

  برگزاری کلاس آموزشی سرویس مدارس شهرستان به مناسبت سال تحصیلی جدید

  رئیس پلیس راهور کوهدشت: با رانندگان و موتورسواران مزاحم و متخلف برخورد قاطع و قانونی می شود

  کلاس آموزشی مدیران و رانندگان سرویس مدارس با حضور سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان، رئیس پلیس راهور، مدیریت آموزش و پرورش و ریاست حمل و نقل عمومی در کانون فرهنگی و تربیتی نور شهرستان کوهدشت برگزار شد، به گزارش بلوطستان در این جلسه که پیش از ظهر امروز برگزار گردید، سرهنگ تیمور گراوند سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان با اشاره به فرارسیدن ایام عزاداری ماه محرم و آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن این دو واقعه با هم، آمادگی کامل نیروی انتظامی را در جهت ایجاد نظم ترافیکی و امینیت و آرامش در جامعه و همچنین برقراری نظم و امنیت در هیئت ها و دسته های عزاداری شبانه را اعلام کرد.

  به گزارش بلوطستان، در ادامه این جلسه جواد رفیعیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز گفت: آموزش و پرورش امسال آمادگی خدمت رسانی در شأن مردم شریف، دانش آموزان و معلمان و اولیا گرامی را دارد.
  وی برای همه دانش آموزان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون نمود و توصیه ها و نکته های اخلاقی را خطاب به حضار و رانندگان ذکر کردند. در خاتمه سرهنگ سعید آبباریکی، رئیس پلیس راهور شهرستان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و اجرای طرح مدارس از اول مهرماه توسط پلیس راهور خطاب به مدیران مدارس و رانندگان سرویس های دانش آموزی گفت: تخطی از مقررات و آیین نامه های راهنمایی و رانندگی برای هیچ کس جایز نیست و پلیس راهور با رانندگان و موتور سیکلت سواران که برای دانش آموزان عزیز ایجاد مزاحمت کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد. به گزارش بلوطستان، سرهنگ آبباریکی هم چنین توصیه ها و نکات أموزشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی را خطاب به رانندگان و مدیران مدارس بیان کردند.

  خبر و عکس: احسان بساطی؛ بلوطستان

  یک نظر

  1. تشکر ازجناب سرهنگ آبباریکی که با موتور س‌ران نتخلف که برای مردم مزاممت درست میکنند.برخورد قاطع می کنه.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا