• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در پلدختر

  به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد

  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در پلدختر

   

   

   

  امام جمعه پلدختر گفت: امنیت امروز حاصل رشادت‌های نیروهای انتظامی، سپاه و ارتش است . به گزارش بلوطستان حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی پلدختر برگزار شد با بیان این مطلب افزود:هر کجا امنیت برقرار است به طور قطع و یقین حضور نیروی انتظامی پر رنگ و پر نقش است و در کشور ما امنیت حاکم است.

   

  وی بیان کرد:امنیت مانند هوا است همان‌طور که تنفس نیاز به اکسیژن دارد امنیت برای انسان نیاز است و در همه حوزه‌ها مانند فرهنگ، اقتصاد و غیره امنیت مقوله اصلی است که اگر نباشد سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و انسان دوام نمی‌آورد.امام جمعه پلدختر با بیان اینکه دشمن دنبال تغییر نظام در جمهوری اسلامی ایران است ،اظهار کرد:کشور ما در منطقه بر اساس تعهداتش عمل کند اما آن‌ها دنبال بهانه هستند و به طور دائم می‌گویند که ایران حامی تروریست است در صورتی‌که آن‌ها ابزاری دارند که خود مجریان جبهه استکبار هستند.

   

   

  وی افزود: جبهه استکبار در برنامه بعدی و میان‌مدت خود به دنبال برهم زدن اقتصاد کشور ما است زیرا اگر در جامعه‌ای احساس امنیت نباشد سرمایه‌گذار نمی‌تواند سرمایه‌گذاری کند.سوری ادامه داد: حرکت استکبار متفاوت است و چون ایران با ظلم و ستم مبارزه می‌کند برای برداشتن آن از سر راه دست به هر کاری می‌زند و این تغییر رفتار جهت براندازی نظام است.

   

  امام جمعه پلدختر گفت: کشوری می‌تواند از کیان خود دفاع کند که دارای امنیت داخلی باشد و این امنیت حاصل زحمات، رشادت‌های نیروهای انتظامی، سپاه و ارتش است که باید ایجاد شود تا کشور دغدغه داخل نداشته باشد و جبهه استکبار را به زانو درآورد.وی تصریح کرد: در حوزه‌های مختلف اقتصاد، اخلاق باید امنیت حاکم باشد و یا امنیت فرهنگی باید باشد تا کسانی که متولی هستند بتوانند آموزه‌های دینی را بیان کنند.

  سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر نیز در این مراسم گفت:تعامل با مردم و مسئولان رمز موفقیت نیروی انتظامی در ایجاد امنیت است. وی با بیان اینکه در طول دوران انقلاب سه مؤلفه مردم، رهبری و اعتقادات موجب پیشبرد اهداف انقلاب در حوزه‌های مختلف شده است،افزود: مردم هیچ‌گاه در دوره‌های مختلف پشت رهبری را خالی نکرده و در هر بحرانی حرف اول را زده و در صحنه حضور داشته‌اند.

   

  وی بیان کرد: مشارکت شهروندان در ارتقا امنیت اجتماعی یکی از سرمایه‌های نیروی انتظامی است و خوشبختانه جامعه ما پلیس مقتدری دارد و افتخار ناجا این است که فرماندهی معظم کل قوا لفظ مجاهد فی سبیل الله را به آن داده است.عبدالوند گفت:نیروی انتظامی یکی از ارکان اصلی امنیت در کشور است و اگر امنیت نباشد پیشرفت فرهنگی، اقتصادی، نظامی و غیره حاصل نمی‌شود و در سایه آن است که می‌توان به توسعه پایدار در حوزه‌های مختلف دست یافت.

   

  وی تصریح کرد:هفته نیروی انتظامی با شعار اقتدار، کارآمدی و حرفه‌ای گرایی آغاز شده که در دستور کار این نیرو است که امید است بتوان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گام برداریم.فرمانده انتظامی پلدختر اظهار کرد: نیروی انتظامی وظیفه دارد بستر اقتصاد مقاومتی را فراهم کند زیرا اقتصاد و امنیت اقتصادی دو مؤلفه هستند که به هم تنیده شده و نیاز است همگام و همسو و موازی حرکت کنند.

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا