• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / نمی‌دانم چرا دیوار یک جناح همیشه کوتاه بوده است

  رئیس جمهور در آئین بازگشایی دانشگاهها در دانشگاه تهران مطرح کرد:

  نمی‌دانم چرا دیوار یک جناح همیشه کوتاه بوده است

   

   

  رئیس جمهور گفت: نمی‌دانم چرا دیوار یک جناح همیشه کوتاه بوده است. نمی شود یک جناح همیشه تشویق شود و یک جناح همیشه تنبیه شود.حسن روحانی رویس جمهور در آئین بازگشایی دانشگاهها در  دانشگاه تهران با بیان این مطلب افزود: بگذاریم یک رقابت آزاد در جامعه شکل بگیرد. اگر در اقتصاد، علم و یا مدیریت انحصار ایجاد شود، خطرناک است. باید رقابت را آزاد بگذاریم و همه را برای نقد و مشارکت تشویق کنیم.

  وی ادامه داد: نقد باید آزاد باشد ،مخصوصا در دانشگاه ها باید فضا را برای انتقادات اساتید و دانشجوایان باز بگذاریم،نقد باید آزاد باشد. اگر در کلاس، استاد يا دانشجو صحبتی کند و مورد نظر من نباشد در حالی که او نظرش را بیان کرده، باید تشویق شود.

  وی افزود: برخى ازینکه کشور دچار مشکل شود خوشحال می‌شوند؛ برخى نانشان را در دعوا می‌بینند. نظرات مختلف باشد ولى در منافع ملى هم نظر باشیم.رئیس جمهور با طرح این سوال که کسی که با تشویق مردم به شرکت در انتخابات تکرار کرد باید تنبیه شود ؟ اظهار کرد: عده‌ای از دستگاه ها ظاهرا بیکار هستند که هر ساعت یک نفر را احضار می‌کنند.

  رئیس جمهور گفت: در مذاكرات هسته‌اى قدرت سياسى‌مان را براى جهان روشن كرديم. به منافعى رسيديم كه اگر ١٠ تا ترامپ ديگر هم بيايند قابل بازگشت نيست.

  روحانی تصریح کرد: ما در توافق هسته‌ای و برجام به منافع غیر قابل برگشتی رسیدیم و نه ترامپ ده تا ترامپ هم جمع شوند نمی‌توانند آن منافع را از بین ببرند.

  وی بیان کرد: ترامپ می‌گوید ایرانی‌ها [در موضوع برجام] سر ما کلاه گذاشته‌اند. که البته این حرف هم درست نیست.روحانی تاکید کرد: ممکن است در کشوری یک اقایی رئیس جمهور شد و بر ما هم فشار وارد کرد. چرا عده ای از این موضوع خوشحال می شوند.؟وی افزود: زمانی که حاکم مدینه از امام حسین بیعت خواست امام با او حرف زد، حالا اگر بگوییم مذاکره کرد برخی بدشان می‌آید.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا