• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / کردعلیوند شهردار کوهدشت شد

  با رای اعضای شورای شهر کوهدشت صورت گرفت

  کردعلیوند شهردار کوهدشت شد

   

  شهردار کوهدشت انتخاب شد. به گزارش بلوطستان با رای اعضای شورای شهر کوهدشت اصغر کردعلیوند به عنوان شهردار جدید کوهدشت انتخاب شد.وی اهل پلدختر و دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت شهری است.

  اصغر کردعلیوند مولف و مترجم بیش از 12کتاب است که از وی مقالات متعددی در حوزه های مختلف اعم از سیاسی و اجتماعی در روزنامه های سراسری کشور منتشر شده است. کردعلیوند مدرس دانشگاه است و مدیر اجرایی نظام پیشنهادی شهرداری تهران ،رئیس اداره آزمون اداره کل ارزشیابی و کارگزینی مدیران شهرداری تهران ،عضو کمیسیون تحویل شهرداری منطقه 7تهران،مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 21تهران ،مشاور مدیرکل در امور اجرایی اداره کل ورزش وجوانان البرز ،مدیر اداره تعاون شهرستان پلدختر ، ،عضو اتاق بازرگانی البرز از جمله سوابق مدیریتی وی به شمار می رود.

   

   

  کردعلیوند همچنین در انتخابات شورای شهر کرج در ادوار چهارم و پنجم به عنوان کاندیدا حضور داشت که موفق به راهیابی به شورای شهر نشد.از ۴ شهریورماه ۹۶ با روی کار آمدن شورای شهر دوره پنجم شهر کوهدشت، محمد سوری سرپرستی شهرداری کوهدشت را بر عهده داشت.قبل وی نیز علی نجات‌نورعلی شهردار این شهر بوده است.

  یک نظر

  1. از اعضاي شوراي شهر كوهدشت سپاسگزاريم كه اين بار سياسي كاري نكردن و فردي متخصص را انتخاب نمودن.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا