• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / ✅ آخرین بارقه‌های امید شاهد پل دختر برای بقا

  ✍️مهندس حسین عبدی پور

  ✅ آخرین بارقه‌های امید شاهد پل دختر برای بقا

  سال گذشته غیرت جوانان دیار بالاگریوه منجر به قهرمانی تیم فوتبال شاهد پل دختر در لیگ برتر استان لرستان شد و این آغاز ماجرا بود. سعیدفر و شاگردان بومی اش راه دشواری برای حضور در لیگ دسته سوم کشور طی کردند تیمی که با کمترین سرمایه عملکرد شگرفی در استان داشت باید حمایت می شد اما شاهد هم مانند سایر تیم های استان با کم توجهی و عدم جذب اسپانسر قوی با کمترین یارگیری در فصل نقل و انتقالات پا به عرصه مسابقات لیگ دسته سوم کشور گذاشت. آنها تنها دلخوش به کمک های مردم در قالب کمپین حمایت از تیم شاهد بودند.

  کم تجربگی بازیکنان تیم و عدم تجربه حضور در بازیهای کشوری و بعد مسافت شهرهایی که تیم هایشان هم گروه شاهد بودند علاوه بر مشکلات مالی دست به دست هم داد تا تیم شاهد تا پایان هفته هفتم تنها یک امتیاز کسب کند که این نتایج ضعیف نیاز مبرم به واکاوی دارد .در بررسی جدول مسابقات این گروه آنچه که مشهود است رقابت های پایانی تیم فوتبال شاهد پل دختر بارقه های امید را برای بقا در لیگ دسته سوم در دل هواداران فزونی بخشیده چرا که آنها در برابر تیم های قعرنشینی هم چون مهرگان دره شهر،پیام چغادک و.. قرار خواهند گرفت .
  بازیکنان شاهد با دل شیر در تاریکی قعر جدول ،فانوس به دست به آینده ی روشن و بقا می اندیشند. باید دید در بازی روز چهارشنبه سوم آبان ماه آیا با پشتگرمی هواداران خونگرم پل دختری تیم شاهد اولین چراغ را با برد در برابر مهرگان دره شهر روشن خواهد کرد.یا آنها به فرصت بیشتری برای جنگیدن برای رویاهایشان نیاز دارند.

  ✍️مهندس حسین عبدی پور، بلوطستان

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا