• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / در ژاپن یک مدیر بدلیل کم کاری خودکشی کرد، شما مدیران کم کار اگر خودکشی نمی کنید حداقل استعفا دهید

  هشدار شدید الحن استاندار کرمانشاه به مدیران

  در ژاپن یک مدیر بدلیل کم کاری خودکشی کرد، شما مدیران کم کار اگر خودکشی نمی کنید حداقل استعفا دهید

   

   

  استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد بحران سرپل ذهاب خطاب به برخی مسئولین شهرستانی و استانی برنامه ریزی توزیع امدادها گفت: این نمی شود که بگویید امشب مشکل توزیع چادر تمام می شود و فردا هم باز این مشکل ادامه داشته باشد.
  هوشنگ بازوند گفت: از امشب آمار بی اساس را نمی پذیرم و میدانی نحوه توزیع چادر را رصد می کنم. هیچ خانواری نباید بدون چادر بماند.استاندار کرمانشاه پس از شنیدن برخی گزارش ها گفت: این چه شیوه گزارش دادن است؟ اینکه برق ۱۰ درصد وصل شده فردا ۵ درصد این چه سیستمی است؟ متوجه نیستید بحران است و مردم بی خانمان شدند؟ درصد یعنی چه؟ برق باید فوری برقرار شود.
  وی گفت: حتی یک شب دیگر هم نباید این وضعیت ادامه پیدا کند. من با معاون اول رییس جمهور تماس می گیرم و می گویم وزارت نیرو قادر به حل بحران نیست. صورت جلسه کنید اگر تا ساعت مشخص برق وصل نشد تکلیف را روشن می کنم.
  بازوند تصریح کرد: چرا وقتی مقامات کشور اینجا هستند حرف نمیزنید که مشکل داریم؟ الان یادتان افتاده؟ این یک بحران ملی است و وقتی رهبر انقلاب آن جملات را می گویند تکلیف روشن است.
  استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکل تلفن همراه گفت: این همراه اول کی می خواهد مشکل تلفن را حل کند؟ من با هر کدام از مدیرانم می خواهم تماس بگیرم نمی شود. وی افزود: در ژاپن یک مدیر بدلیل کم کاری خودکشی کرد، شما مدیران کم کار اگر خودکشی نمی کنید حداقل استعفا دهید.

  2 نظر

  1. خو با این حال خودتم باید استعفا بدی

  2. البته کار کردن فقط حرف زدن نیست
   یکی از کم کارترین مدیران شخص خودت هستی که در لرستان جز حرف کاری نکردی نمونه اش وعده های تو خالی ات در مورد ازادی قلعه و هتل صخره ای است
   پس اگر راست می گویی یک بار بیا به جای حرف عمل کن و خودت را بکش

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا