• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / با زور و قلدری نمی شود میز ریاست را حفظ کرد/ ابلاغ ها به قوت خود باقی هستند

  واکنش مدیرکل آموزش و پرورش لرستان به اتفاقات اخیر رخ داده در پلدختر

  با زور و قلدری نمی شود میز ریاست را حفظ کرد/ ابلاغ ها به قوت خود باقی هستند

   

   

  مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: با زور و قلدری نمی شود میز ریاست را حفظ کرد.به گزارش بلوطستان خدانظر دریکوند امشب در جمع خبرنگاران درخصوص اتفاقات رخ داده در پی عزل و نصب مدیران آموزش و پرورش شهرستان پلدختر و شایعات به وجود آمده اظهار کرد: عزل و نصب مدیران ادارات شهرستان ها از اختیارات هر مدیرکل استانی است و در هیچ جای قانون نیامده است که نصب سرپرست به هماهنگی نیاز دارد.

  وی افزود: ما براساس دلایل و مستنداتی لازم دانستیم که تغییراتی در برخی از ادارات ایجاد شود، ابلاغ های زده شده به قوت خودشان باقی هستند.مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ضمن تاکید به لزوم رعایت قانون تصریح کرد: ما هزاران شهید داده ایم تا در این کشور قانون حاکم شود، قرار نیست عده ای با قلدری بخواهند در مقابل یادگار شهدا بمانند، قانون اجازه نمی دهد که عده ای میز ریاست را با زور بگیرند.

  وی ادامه داد: بنده به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان تشخیص داده ام شخص تازه ای را سرپرست کنم بنابراین از این پس نفر قبلی مشروعیت ندارد و حق حضور در جایگاه مذکور را ندارد.دریکوند عنوان کرد: به طور حتم با افرادی که کار غیر قانونی انجام داده اند و بخواهند با قلدری صحنه را حفظ کنند براساس قانون برخورد خواهد شد.

   

  4 نظر

  1. سلام بر جناب مدیر کل عزیز
   شما را مردی خردمند می دانستیم و البته می دانیم اما کاش این رویه را قبلا اجرا می فرمودید . خود بهتر از هرکس می دانید که جناب علی جودکی سرپرست اسبق آموزش و پرورش پلدختر منتسب خودتان ، چه انسان فهیم دانا با برنامه وتوانایی بود و با چه تلاشی سعی در بهبود آموزش و پرورش پلدختر داشتند . مدیری که به شخصه تاکنون نظیرش را در اموزش و پرورش پل دختر ندیده ام. پس چرا از او حمایت لازم را بعمل نیاوردید؟ به نظرم شما در آن برهه از زمان نتوانستید آنطور که صلاح می دانید درست عمل کنید و رفتار امروز نتیجه اقدام خودتان است . خود کرده را تدبیر نیست . دیگران را شماتت نکنید .

  2. کمی تامل با چاشنی ذره ای تفکر

   به نظرم این جمله که قرار نیست عده ای با قلدری بخواهند در مقابل یادگار شهدا بمانند ، به نوعی سوء استفاده جناب مدیر کل از نام و اعتبار شهدا برای توجیه تزلزل های پی در پی و گیج کننده ایشان در تصمیم گیری هایش باشد .

   • برخی ازررسانه ها بخشی ازانتقادات مستدل فرهنگیان استان نسبت به مدیرکل آموزش وپرورش واضمحلال وافت آموزشی؛تربیتی واخلاقی آموزش وپرورش لرستان درنشست بسیج فرهنگیان رامنتشرکردندوجالب توجه بود

  3. اقای خدا نظر دریکوند یکی از با شرافت ترین انسان های روی زمین است و از حق قانونی خودشون استفاده کردن لطفا این کسایی رو که چسبیدن به میز و به هیچ وجه هم کننده نمیشن رو حمایت نکنید درود بر بزرگمرد ادب و شرف خدانظر دریکوند

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا