• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / تغییرات مدیرکل آموزش و پرورش موجب دلگرمی حامیان دولت بود/ دخالت های بیرونی زیان بخش است

  نامه رئیس شورای اسلامی استان به وزیر آموزش و پرورش

  تغییرات مدیرکل آموزش و پرورش موجب دلگرمی حامیان دولت بود/ دخالت های بیرونی زیان بخش است

   

   

  رئیس شورای اسلامی استان لرستان با صدور نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش از انتصابات اخیر دریکوند حمایت کرد. به گزارش بلوطستان غلامرضا نصیری عضو شورای اسلامی شهر پلدختر و رئیس شورای اسلامی استان که خود یکی از معزولین سیستم آموزش و پرورش لرستان در این معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش پلدختر بوده است در این نامه تغییرات دریکوند را موجب دلگرمی حامیان دولت ارزیابی کرده است. متن این نامه بدین شرح است :

  جناب آقای دکتر بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش ؛ سلام و علیکم

  آقای دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در اقدامی هوشمندانه و شایسته در راستای بکارگیری نیروهای حامی و پایبند به برنامه های دولت آقای روحانی چهار مدیر آموزش و پرورش مناطق را تغییر و از نیروهای توانا ، شاخص و ایثارگر استفاده نموده است . در شایستگی مدیران جدید همین بس که به عنوان نمونه سرپرست جدید آموزش و پرورش پلدختر فرزند شهید و دانشجوی مقطع دکترا است که مسئولیت کمیته ایثارگران ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان پلدختر را بر عهده داشته است .

  این تغییرات موجب دلگرمی نیروهای حامی نظام و دولت شده و عزم آنان را در پاسداشت ارزشهای انقلاب و تلاش در راستای پیشرفت روز افزون دستگاه تعلیم و تربیت راسخ تر نموده است. توجه به حقوق حامیان دولت، ارج نهادن به زحمات و تلاش آنان و رعایت اصل تفکیک قوا موجب شفافیت فضای جامعه شده در حالی که دخالت عوامل بیرون از دولت که منجر به دو دستگی در بدنه آموزش و پرورش می گردد، زیانبار بوده و نتیجه ای جز سرخوردگی قشر فرهنگی نخواهد داشت. اینجانب به عنوان عضوی کوچک از جامعه عظیم شورایی استان از اقدامات شجاعانه آقای دریکوند در دفاع از استقلال دستگاه تعلیم و تربیت حمایت کرده و امیدوارم با تداوم حمایت حضرتعالی از تلاش های ایشان و همکارانشان ، شاهد تعالی بیشتر آموزش و پرورش استان باشیم .

  غلامرضا نصیری رئیس شورای استان لرستان

  3 نظر

  1. کاش جناب آقای غلامرضانصیری اشاره میکرد که انتصاب خودایشان هم درمدارس( دردولت اصولگرای احمدی نژاد)وهم بعنوان معاون آموزش وپرورش وهمچنین انتصاب مدیراین برادردرسال های گذشته وواگذاری یکسری امتیازات نظیرخانه سازمانی به برخی!!! ماحصل استقلال قوا بودیا پیگیریهای مجدانه نماینده قبلی شهرستان آقای دکترکاییدی؟!!!آقای دارایی این سوال رااز وی بپرس!!!،هرچندپاسخ کاملا”مشخص ومبرهن است.جواب آقای نصیری به این سوال جالب خواهدبود:مداخله قوا تامنافع ماتامین میشود نیک است وآنگاه که بایدانتقال مسئولیت صورت بگیردومنافع مادی وسیاسی درخطراست بد است.آدم زنده بماندهمه چیز می بیندومیشنود.

  2. این نامه ها رو خیلی برا دهم نوشتند آقا .. .. هم هی .. ولی آخرش برنده کیه بی خیال شورای شهر چکار با آموزش پرورش داره بره دنبال مبلمان شهری همتون مات میشید حالا ببین نزنی ..چون هیچ نمیزنی ولی این دفعه نزنی

  3. بعد دخالت عضو شوراي شهر در آموزش و پروش هيچ مشكلي نداره/دخالت و همراهي نماينده پايداري در عزل و نصب ها هيچ ايرادي ندارد؟

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا