• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / دریکوند رفت ،سکان موقتآ به معاونش رسید

   سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

  دریکوند رفت ،سکان موقتآ به معاونش رسید

   

  وزیرآموزش و پرورش در حکمی سید احمد علی موسوی نیا را به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد . به گزارش بلوطستان به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، موسوی نیا که تحصیل کرده رشته علوم تجربی و از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است، در مدت 28 سال خدمت در آموزش و پرورش مناصبی همچون دبیری، مسئول آموزش دوره‌های مختلف تحصیلی آموزش و پرورش زاغه و چگنی، معاون مجتمع استعدادهای درخشان خرم‌آباد، کارشناس متوسطه نظری و بزرگسالان، کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و رئیس اداره دوره دوم ابتدایی و معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش لرستان را تجربه کرده است.
  موسوی در جلسه معارفه خود پایبندی به قانون ، عدالت محوری و اخلاق مداری را رویکرد کاری خود عنوان کردو افزود : یک مسئولیت را تکلیفی از طرف مقام عالی وزارت می دانم و تلاش خواهم کرد تا با وحدت و هم افزایی تعامل مثبتی بین دستگاه تعلیم و تربیت با دستگاههای اجرایی ، مدیران ارشد و نخبگان جامعه ایجاد نمایم . وی تاکید کرد : آموزش و پرورش نیازمند آرامش و ثبات است و باید با متانت وتکیه بر اعتماد افکار عمومی اهداف تعلیم و تربیت را پیش برد .
  موسوی نیا تصریح کرد : آموزش و پرورش مسیر خود را با سرعت ادامه خواهد داد و در این مسیر خطیر نیاز به هم افزایی ، مشارکت و همکاری قاطبه فرهنگیان است . وی در ادامه سخنان خود بر پایبندی به اصول و ارزش های انقلابی و دینی و تبعیت ازسیره وروش ائمه اطهار علیهم السلام تاکید کردو اضافه کرد : تصمیم گیری ها در آموزش و پرورش بر اساس خرد جمعی ، تعقل و تدبیر خواهد بود و تمکین کردن از قوانین و مقررات و اجرای عدالت راهبرد کاری ما در انجام امور است .
  موسوی نیا بر تنگناهای مالی و اعتباری آموزش و پرورش و مطالبات معوقه فرهنگیان هم تاکید کردو گفت : معلمان از تبعیض ، بی عدالتی و عدم اجرای قانون ناراحت می شوند در حالی که حاضرند کمبودها و تنگناهای مالی را با طیب خاطر تحمل کنند .
  وی در پایان سخنان خود با تقدیر از اعتماد مقام عالی وزارت و قدرددانی از تلاشهای دریکوند مدیر کل سابق آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد با آرامش و تدبیر اهداف تعلیم و تربیت با انسجام ، وحدت و هم افزایی خانواده ها و فرهنگیان محقق شود .

  گفتنی است دریکوند از 6دی ماه سال گذشته تا 8اسفند سالجاری مدیرکلی آموزش و پرورش لرستان را برعهده داشته است.خدا نظر دريكوند” مدیرکل سابق داراي 27 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش و مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد جامعه‌شناسي مي‌باشد. در سوابق كاري وي علاوه برمدیرکلی آموزش و پرورش لرستان ، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان، معاونت آموزش و پرورش ناحيه 2 خرم‌آباد، مسئول مقطع متوسطه آموزش پرورش ناحیه 2 خرم‌آباد و مدرسي دوره‌هاي آموزشي ضمن خدمت ديده مي‌شود. پیش از او نیز گودرز کریمی‌فر به مدت 36 ماه عهده‌دار این سمت بود.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا