• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / اصل تفکیک واستقلال قوا یک الزام قانونی است / بجای عزل و نصب به فکر مطالبات اصلی مردم باشند

  امام جمعه کوهنانی با اشاره به حواشی اخیر در آموزش و پرورش لرستان

  اصل تفکیک واستقلال قوا یک الزام قانونی است / بجای عزل و نصب به فکر مطالبات اصلی مردم باشند

   

   

   

  حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی گفت:  در بسیاری موارد متاسفانه برخی مسئولین برخورد تشریفاتی و شعاری صورت میگیرد اما خبری از اقدام وعمل نیست .

  وی افزود: برخی مسئولین با یک بنر ؛ همایش ؛ شعار وتایید کردن از کنار آن رهنموهای مدبرانه و واقع بینانه عبور می کنند. آروانی پروژه اصلی دشمنان برای مهار ایران ونا امید سازی مردم را آشوب ؛ چالش سازی و سیاه نمایی دانست وگفت: استکبار ومزدورانش از نظام اسلامی عصبانی هستند چون دست سلطه وغارت گری آنها قطع شده لذا هر روز بهانه وتوطئه جدیدی برای بحران آفرینی درست می کنند.

  خطیب نماز جمعه کوهنانی با اشاره به مسائل پیش آمده در آموزش پرورش استان گفت: هر چند مسئله تمام شده وآقایان کار خود را کردند اما از باب برائت جستن وحق گویی ۳ نکته رابیان میکنم اولا آقایان وجریانات سیاسی ومسئول به جای وقت گذاشتن برای عزل نصب به فکر مطالبات اصلی مردم باشند ثانیا اصل تفکیک واستقلال قوا یک الزام قانونی است که نباید به این راحتی زیر پا گذاشته شود ثالثا مایه تاسف است آموزش پرورشی که باید مرکز تعلیم تربیت وپرورش آینده سازان مملکت باشد به میدان جنگ قدرت ؛ لجاجت؛ باند بازی وسیاسی کاری تبدیل شود.

  وی در پایان با اشاره به نارضایتی کشاورزان از نحوه ومیزان محاسبه خسارات کشاورزان وتاخیر طولانی در پرداخت پول خسارات از بیمه کشاورزی خواستار پیگیری واقدام عاجل مسولین به ویژه مسولین بیمه کشاورزی در پرداخت مطالبات کشاورزان شد .

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا