• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / آخرین وداع “امین سعیدی “با مجموعه ورزشی پلدختر

  امین فوتبال پلدختر بر روی دستان مردم تشیع شد

  آخرین وداع “امین سعیدی “با مجموعه ورزشی پلدختر

   

  پیش از ظهر امروز طی مراسمی با حضور گسترده عموم مردم، پیکر “امین سعیدی فر” سرمربی فقید تیم شاهد پلدختر پس ازآخرین دور در زمین چمن شهید سرمالیان ،به خاک سپرده شد.

  به گزارش بلوطستان  در این مراسم که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم پلدختر ،جامعه ورزشی وفوتبالیست های لرستانی  وهمچنین فرهنگیان ومعلمان برگزار شده بود پیکر امین سعیدی فر از چهره های شاخص ورزش جنوب لرستان و  سرمربی جوان و محبوب تیم شاهد پلدختر پس از ادای احترام به او در زمین چمن فوتبال شهید جواد سرمالیان  برروی دوش عموم مردم در گلزار شهدای زادگاهش پلدختر به خاک سپرده شد.

  شادروان “امین سعیدی فر” فرزند شهید جهادگر حاج کریم سعیدی فر از شهدای شاخص لرستان بود  که در امر استعدادیابی ورزشی خصوصا فوتبال وبرگزاری مداس فوتبال در جنوب لرستان موفق عمل کرده بود.

   شادروان سعیدی فر که خود یک معلم ورزش بود توانست  تیم فوتبال شاهد پلدختر آن هم  از یک شهرستان محروم در لرستان را  به وسیله بازیکنانی که خود در طی چند سال در مدارس فوتبال شهرستان پرورش داده بود با کمترین حمایت مالی به لیگ دسته سوم کشور برساندوتحسین همگان را برانگیزد.

   سعیدی فر روز گذشته براثر بیماری کبد وعارضه کلیوی دربیمارستانی در شیراز درگذشت .مرگ این سرمربی جوان  وارزنده فوتبال لرستان  برای جوانان ومردم شهرستان ناباورانه بود وباعث  اندوه عمیقی  در سطح شهرستان شده است./ برنا

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا