• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / استانداران تنها به اندازه ای در عزل و نصب ها دخیل هستند

  قائم مقام حزب اعتماد ملی در خرم آباد:

  استانداران تنها به اندازه ای در عزل و نصب ها دخیل هستند

   

   

  قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: استانداران تنها به اندازه ای در عزل و نصب ها دخیل هستند.به گزارش بلوطستان به نقل از  آساره نیوز، رسول منتجب نیا عصر روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستانبا بیان اینکه دولت باید به احزاب و رسانه‌ها توجه کند، افزود: از آنجایی که استانداران از طرف وزیر کشور و دولت انتخاب می شوند تنها به اندازه ای می توانند در عزل و نصب ها دخالت کنند بنابراین نباید همه اشتباهات را به گردن آن ها انداخت.وی با بیان اینکه دولت باید به عدالت توجه کند، افزود:هشت سال به اصلاح‌طلبان ظلم شد، نیروی‌های اصلاح‌طلبان را جارو کردند و به حاشیه بردند.
  منتجب نیا ادامه داد: بسیاری از نیروهایی که در دولت احمدی‌نژاد امور را در دست گرفتند قابل دفاع نبودند. وی با اشاره به اینکه در زمان احمدی‌نژاد حدود 500 هزار نفر نیروی خارج از قاعده در ادارات دولتی جذب شد، گفت: برای مثال سه هزار نیروی سازمانی چون میراث فرهنگی به ۱۱ هزار نیرو رسیده است که در دولت احمدی نژاد بدون ضابطه استخدام شده اند و کاری هم ندارند.
  وی مطرح کرد:دکتر روحانی مورد حمایت اصلاح‌طلبان بوده و خواهد بود، الان اگر اصلاح‌طلبان پشت روحانی را خالی کنند ضربه‌ی سختی خواهد دید.قائم مقام حزب اعتماد ملی با تاکید به اینکه در چینش وزرا در دوره‌ی دوم دولت روحانی حق اصلاح‌طلبان لحاظ نشده است، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان متهم به سهم‌خواهی شده اند، بحث بر سر سهم‌خواهی نیست بلکه عدل، انصاف و حق رعایت نشده است.
  وی درخصوص اعتراضات اخیر گفت: اعتراضات اخیر داستان پیچیده‌ای دارد، برخی از دوستان در اعلام نظر بی‌احتیاطی کردند، بهتر آن بود اعلام موضع نکنند، نباید شتاب‌زده تحلیل کرد؛ ابتدا باید تحلیل درستی داشت و بعد موضع‌گیری کرد؛ نباید در زمین مخالفان دولت، بازی کرد.
  منتجب نیا خاطرنشان کرد: اعتراض حق مردم بود، من همیشه و همه‌جا می‌گویم که به مردم اجازه بدهند اعتراض کنند حرف بزنند و البته امنیت آن‌ها را تامین کنند.
  وی گفت: مردم حق تجمع قانونی دارند، مردم مسئله دارند، مردم سؤال دارند؛ این حق مردم است که یک مکانی و یک جایی برای تجمعات اعتراضی قانونی داشته باشند.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا