• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / واگذاری 30 درصد پست‌های مدیریتی لرستان به جوانان و بانوان در آینده‌ای نزدیک

  استاندار لرستان خبر داد:

  واگذاری 30 درصد پست‌های مدیریتی لرستان به جوانان و بانوان در آینده‌ای نزدیک

   

  استاندار لرستان گفت: 30 درصد از نقش‌های مدیریتی به بانوان و جوانان اختصاص داده می‌شود.به گزارش بلوطستان سید موسی خادمی ظهر امروز در جشن گرامیداشت روز زن که در مصلا این شهر برگزار شد، بیان‌کرد: امروز تولد حضرت فاطمه‌ زهرا (س) بوده و در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز زن نام گذاری شده است.

  استاندار لرستان افزود: از گذشته تا به امروز نظرات گوناگونی از تفکر‌های جاهلانه تا ایده‌های تندروی فمنیستی در مورد حضور زنان در جامعه مطرح شده که با اندکی تفکر و تعقل می‌توان به این نتیجه رسید که بهترین نظر در مورد زنان در دین مبین اسلام آمده است.

  خادمی گفت: اسلام معتقد است هیچ فردی به علت جنسیت بر دیگری برتری ندارد بلکه برتر بودن افراد بر اساس تقوا بوده که این نگاه در حال حاظر قویترین نظر است.

  وی بیان‌کرد: امروزه در جمهوری اسلامی زنان نقش برجسته‌ای دارند که بر اساس آمارها تعداد دختران در حال تحصیل در دانشگاه از مردان پیشی گرفته‌اند که این نمونه‌ای از پویایی زنان در ایران است.

  استاندار لرستان اظهارکرد: از برنامه‌های اصلی دولت فراهم ساختن شرایط برای حضور زنان در همه عرصه‌ها است.خادمی افزود: رئیس جمهور در بخشنامه‌هایی که به سازمان‌های مختلف ارسال کرده بر اعطای 30 درصد از پست‌های مدیریتی به جوانان و زنان تاکید کرده‌اند.

  وی گفت: بر همین اساس در استان لرستان نیز به دنبال حضور گسترده زنان و جوانان در پست‌های مدیریتی هستیم اما بر اساس نگاه تاریخی رسیدن به این خواسته زمان بر است./فارس

  4 نظر

  1. پلدختری ساکن مرکز

   جناب آقای دارایی-طی سالهای گذشته تاکنون اصولگرا واصلاح طلب معنا ندارد.چون حامیان هرکاندیدمتشکل از نیروههای چپ وراست هستند.مثلا”مدیریکی ازسایت های…. شهرستان پلدخترکه بقول خودش دوآتشه است از بخشی ازاصلاح طلبان همراه خوددرانتخابات مجلس وازسرپرست آموزش وپرورش که عضوشورای مرکزی اصلاح طلبان این شهرستان است حمایت میکندولی سایراصولگرایان وبسیجیان حامی کاندید رقیب را کافر میداند.”کاش یک مقداری به خود آئیم.”

  2. همه شعار است چندین سال است(دودهه) مدیریت در دست صفی خانی حجت بیرانوند وقدرت ولد است متا سفانه هر استاندار که می آید گول این افراد می خورد خدا را شکر آخر الا مر قدرت برای همیشه عزل گردید منتطر این افراد هستیم

  3. هم باز از این شعار عوام فریب ده جوانان زنان پیران خردسال

  4. درد لرستان در در جه اول بیکاری است بنابراین دغدغه استاندار این باید باشد، با آمدن و رفتن این حسن وحسین کار بجایی نمیرسد

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا