• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / برخی‌ها باید بپذیرند که بعضی جاها تبعیض وجود دارد و باید اصلاح شود

  امام جمعه پلدختر:

  برخی‌ها باید بپذیرند که بعضی جاها تبعیض وجود دارد و باید اصلاح شود

   

   

  امام جمعه پلدختر گفت: برخی‌ها باید بپذیرند که بعضی جاها تبعیض وجود دارد و باید اصلاح شود.به گزارش بلوطستان حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری با بیان این مطلب در خطبه های امروز نمازجمعه پلدختر ،افزود: مردم در بحث استخدامی‌ها و امتیازاتی که برخی مسئولان برای یکسری از افراد ایجاد می کنند اعتراض دارند زیرا  آن را می‌بینند و  این یک آفت است و ازمردم باید عذر خواهی کنند.

  وی بیان کرد: برخی ها با حرف‌هایی که می‌زنند سطح توقعات را آنقدر پایین می‌آورند که فکر می کنند مردم در عصر حجر زندگی می‌کنند . امام جمعه پلدختر ادامه داد: مردم آگاهند و می‌دانند و مقام معظم رهبری نیز  با  بزرگواری از مشکلات ابراز آگاهی می‌کنند و در همین دیدار اخیر با مردم آذربایجان معظم له ازخطرارتجاع ، فراموشی محرومان و مظلومان ،خطراشرافی‌گری برخی مسئولان ، روی کارآمدن نیروهای سابقاً انقلابی ،مدیران ناکارآمد و معتمد به بیگانه ، امتیازدهی مسئولان و حیف و میل بیتالمال به عنوان آسیب‌ها و تهدیدهای فراروی نظام اسلامی  یاد کردند.

  حجت الاسلام و السملمین سوری افزود: مسئولان باید همت خود را برای حل مشکلات طبقات ضعیف و به ویژه اقشار تحت فشار جامعه به کار گیرند. وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری  دردیدار19دی مردم قم به صراحت از زخم‌ها و مشکلات سخن گفتند که برپیکره جامعه نشسته و دشمنان هم‌چون مگس براین زخم‌ها می‌نشینند.

  وی با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا “س”و روز زن گفت:  تعالی و رشدمنزلت اجتماعی و خانوادگی زنان در جمهوری اسلامی ایران باالگوپذیری ازسبک زندگی حضرت زهرا(س) و حضورفعال زنان درعرصه‌های مختلف درکنارتوجه به نقش‌های خانوادگی است.

  وی تصریح کرد: برخی خود را به تاسی از حضرت زهرا نشان می دهند اما در واقع آنها هیچ بویی از روش و سیره آن حضرت نبرده و فقط تظاهر به آن می کنند.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا