• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / لایحه‌ای برای افزایش تعداد نمایندگان به مجلس ارائه نشده است

  نماینده مردم پلددختر و معمولان :

  لایحه‌ای برای افزایش تعداد نمایندگان به مجلس ارائه نشده است

   

   

  نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: لایحه‌ای برای افزایش تعداد نمایندگان به مجلس ارائه نشده است.به گزارش بلوطستان سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با افزایش تعداد نمایندگان و کرسی‌های مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این راستا بسیار پیگیر بودیم تا دولت برای افزایش تعداد نمایندگان و کرسی‌ها به مجلس لایحه دهد که این مهم انجام نشد.  در این راستا نظر نمایندگان استان‌های مختلف را جویا شدیم و جمع‌بندی‌هایی انجام شد که البته اختلاف‌نظرهای زیادی وجود دارد اما جلسات نهایی در کمیته یا کارگروه زیرمجموعه کمیسیون در حال انجام است.

  وی بیان کرد: بعید می‌دانم تا عید این موضوع در دستور کمیسیون امور داخلی مجلس قرار گیرد و قطعاً بعد از عید در دستور قرار خواهد گرفت تا تصمیم‌گیری آن در صحن این کمیسیون به انجام برسد.

  نماینده مردم پل‌دختر و معمولان با اشاره به محاسن افزایش تعداد نمایندگان و کرسی‌های مجلس، تصریح کرد: با این کار، مردم به‌راحتی به نمایندگان خود دسترسی دارند، قدرت چانه‌زنی و کرسی‌ استان‌ها در مجلس افزایش می‌یابد، این مهم در گفت‌وگو با دولت مؤثر خواهد بود و در مجلس به‌عنوان قانون‌گذار در اصلاح یا وضع قوانین به نفع منافع مردم و گرفتن تصمیم‌گیری درست مؤثر خواهد بود.در حال حاضر استان لرستان دارای 9 نماینده و کرسی در مجلس است.

  .

  2 نظر

  1. آقای دارایی سلام-چرا برخی ….. درشهرستان پلدختر درباره بصیرت درصد اسلام تاکنون نکات بسیارجالبی مطرح میکنندولی درعمل خودشان این خصوصیات راندارند؟ممکنست مساله اون ضرب المثل باشدکه فلان شخص گفت “من برای دیگران نصیحت میکنم نه خونه خودمان!!”یا خودبرتربینی دارند یا خودرامعصوم ومعیاراسلام میدانند.

  2. جناب دارایی برای اینکه سوء تفاهمی پیش نیاید؛ منظورازکامنت بالا برخی نویسندگان شهرستان میباشد.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا