• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / تلاش نافرجام برای حذف با نقطه ضعف تراشی های بیهوده

  پشت پرده های یک حاشیه سازی |داریوش محمدی

  تلاش نافرجام برای حذف با نقطه ضعف تراشی های بیهوده

   

  سخنان جناب آقای مهندس دوستی در جمع طلاب و ائمه جماعات شهرستان کوهدشت  که از روی دلسوزی برای نظام جمهوری اسلامی بیان شده و در تحلیلی درست از برخی بی مهری ها به نظام سخن به میان آورده و نگاهی درست و منطقی به رفتارهای جریانات سیاسی در قبال کلیت نظام و قرار گرفتن در موقعیت اپوزیسیونی از سوی برخی از کارگزاران نظام و فعالان سیاسی و جریانات داشته است که متاسفانه این اظهارات توسط برخی  در قالب منطقی مورد نقد و بررسی قرار نگرفته و فضایی احساسی و شتاب زده در واکنش به این اظهارات از سوی برخی از افراد دیده می شود.
  دغدغه وافسوس اینجانب برای دوستان اصلاح طلب همشهری این است  که چرا از هشتم اسفند 94 تمام هوش وحواس خودرا متمرکز کرده اند که یک نقطه ضعفی برای آقای دوستی بسازند وآنرا در بوق وکرنا کنند که آها نگفتیم دوستی از اصلاح طلبی خارج شده است !!!!!چرا وقتی آقای خاتمی در انتخابات مجلس 90 که عموم نامزدها اصولگرا بودند پای صندوق رای رفت .کسی اورا ازاصلاح طلبی خارج ندانست.
  چرا وقتی اکثر قریب به اتفاق وزرای پیشنهادی دولت اول روحانی جنبش سبز را فتنه نامیدند ودکتر فرهادی با .. به سخنرانی پرداخت واکثرا از آن جنبش اصلاحات بیزاری جستند کسی واویلا نگفت .ولی از اسفند 94 تا کنون سوزن ذهن بعضی دوستان در سوژه های ذهنیشان گیر کرده وبدون توجه به منافع مردم شهر واستان بطورمستمر دنبال سوژه سازیند.
  دوستان عزیز سیاست صحنه تساهل وتسامح است .همچنان که از کاندیداهای اصلی جریان شما هشت سال با دولت احمدی نژاد کار کرد ولی کسی به اوخرده نگرفت.

  چرا فایل صوتی ایشان درانتخابات شورای پنجم که با گریه میگوید رابطه من وآقای کروبی رابطه پدر وپسراست توجه نمی کنند و آنرا کتمان می کنند؟عزیزان خدا وکیلی به اظهارات گاه ضد ونقیض برخی بزرگان اصلاح طلب توجه کنید بعد با عملکرد ونظرات ایشان مقایسه نمایید .این نظرات احساسی وگاه مغرضانه برخی دوستان جز به زیان منافع عمومی شهرستان وبرهم زدن آرامش روانی جامعه هیچ فایده ای نخواهد داشت.

  داریوش محمدی / بلوطستان

  2 نظر

  1. جناب فعال سیاسی اقای داریوش محمدی بنده خود یک اصول گرا هستم اما سه نکته اینکه:

   اقای دوستی …است .اعتماد به ایشان برای مردم و شخصا برای خودم سخت است.

   خوب نیست از تعبیر رییس استفاده می کنم.اما استفاده می کنم که شما مطلع شید.رییس اصلاح طلبان کوهدشت فرج اله مومنی و اسفندیاری هستند .اقای دوستی به اینا و اصلاح طلبان کوهدشت بد کرد و حق دارند ازش عبور کنند.
   موفق و موید باشید.
   رشیدی.

  2. مطالب آقای دوستی ضد و نقیض بوده و هست هر وقت به نفع ایشان بوده متناسب با اون روز و اون سال نظر خودش رو اعلام کرده واقعیت اینکه که پسر عموی شما از جرگه اصلاح طلبی خیلی وقته خداحافظی کرده بهتره دیگه نظر نده

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا