• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / نظارت نمایندگان نباید به دخالت در عزل و نصب مدیران منجر شود

  استاندار : در صورت دخالت نمایندگان ،مسئولیت مشترک می شود و باید اشتباهات را بپذیرند

  نظارت نمایندگان نباید به دخالت در عزل و نصب مدیران منجر شود

   

   

  استاندار لرستان گفت: نظارت نمایندگان نباید به دخالت در عزل و نصب مدیران منجر شود. به گزارش بلوطستان دکتر سید موسی خادم یدر نشست شورای اداری لرستان با بیان این مطلب اظهار کرد: اگر نظارت به دخالت تبدیل شود مشکل ایجاد می‌کند.

  وی با بیان اینکه مدیران استانی حق انتخاب نیروهای خود را دارند، افزود: نمایندگان باید از مدیران تنها مسوولیت بخواهند.خادمی گفت: مردم عادت کرده‌اند که کارهایی به دور از وظایف نمایندگان از آن‌ها بخواهند.

  وی ادامه داد: باید دانست که چنان‌چه نمایندگان در عزل و نصب‌ها ورود پیدا کنند باید مسوولیت مشترک شود و در این صورت به همان میزان نیز جوابگوی اشتباهات باشند و نواقص به وجود آمده تقسیم خواهد شد.

  استاندار لرستان گفت: مردم عادت کرده‌اند که کارهایی به دور از وظایف نمایندگان از آن‌ها بخواهند، اما باید دانست که چنان‌چه نمایندگان در عزل و نصب‌ها ورود پیدا کنند باید مسوولیت مشترک شود و در این صورت به همان میزان نیز جوابگوی اشتباهات باشند و نواقص به وجود آمده تقسیم خواهد شد.

  خادمی با اشاره به  افزایش 37 درصدی مسافران نوروزی استان گفت: علی‌رغم افزایش بازدیدکنندگان از استان ما شاهد کاهش تصادفات، افزایش امنیت و استقبال خوب از مسافران بوده‌ایم و این امر تنها با همکاری و هماهنگی محقق شد.

  استاندار لرستان افزود: استان در سال گذشته توفیقات خوبی را در زمینه‌های مختلف داشته است و تعداد زیادی از پروژه‌هایی که سال‌ها راکد مانده بودند در بودجه سال 97 تامین اعتبار شدند.وی عنوان کرد: تامین اعتبار برای سد بختیاری و سد معشوره  بعد از سال‌ها نیز از کارهای خوب سال گذشته بوده است و  ساماندهی حریم قلعه فلک‌الافلاک هم بعد از گذشت دو دهه در حال حل شدن است.

   

   

   

  عکس ها از ایمان بیرانوند

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا