• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / خزان مدیران اصلاح طلب و تداوم تقویت مخالفین دولت

  نامه تیمور هاشمی به دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی

  خزان مدیران اصلاح طلب و تداوم تقویت مخالفین دولت

   

   

  تیمور هاشمی در نامه ای به دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آبادو چگنی در مجلس شورای اسلامی به وضعیت مدیریت استان و عزل و نصب های اخیر واکنش نشان داده است. به گزارش بلوطستان متن نامه هاشمی فعال سیاسی اصلاح طلب و از فرهنگیان دیار طرهان را می خوانید :

  جناب دکتر بیرانوند
  نماینده محترم شهرستان خرم آباد
  با سلام و تبریک سال نو !
  مدتهاست که در پی شنیدن فریاد عدالت طلبی جنابعالی از تریبون خانه ملت می باشیم تاحقانیت و مظلومیت اصلاح طلبان مردم استان لرستان را به گوش آنانی برسانید که هنوز وجدان بیدارشان بر نفس اماره شان غالب است تا هم صدا و هم رای با شما در پی تحقق مطالبات مردمی باشند که با هزاران بیم و امید به پای صندوق های اخذرای و دموکراسی خواهی به امید فردایی بهتر آمدند .

  اگر تاملی برهفت ماه گذشته داشته باشیم ، متوجه خواهیم شد که از آغاز شروع به کار دولت دوم تدبیر و امید در روزهای پایانی شهریور ماه و فصل پاییز ،ظاهرا بنا بر بی تدبیری برخی از دولتمردان در لرستان” رنگ زرد پاییزی “رنگ حامیان دولت امید گشته و خزان مرگبار مدیریتی بر آنان مستولی است ؛ گویی اینکه پاییز پاسخ مقرر مرگ است.

  همواره و طی این مدت شاهد بوده اید که جوانان ،بانوان و نیز حامیان دولت چگونه توانستند در نبرد نابرابر بتوانند در مقابل مخالفین تمامیت خواه به پیروزی برسند اما آنچه که ماحصل وسهم و برآورد آنان در لرستان بوده “بی ثباتی مدیریتی و سهم خواهی های برخی از نمایندگان همکار جنابعالی و مغایر دولت “در مجلس می باشدتا جایی که طی این چند ماه گذشته شاهد زیاده خواهی ها وکلای جمنایی ،تلاش در جهت انتصاب های “ژنی” و هم خونی های آنان ،کنار زدن معدود مدیران پاکدست اصلاح طلب و یا فرزندان شاهد و …..می باشیم .

  متاسفانه آنچه که درد آور است، سکوت معنادار تصمیم گیران استان و بعضآ همراهی در قبال  تغییرات  مد نظر وکلای جمنایی و رفع عطش سیری ناپذیر آنان در عزل یاران دولت و انتصاب هایی از جنس مخالفین دولت تدبیر و امید و حتی مدیران احمدی نژادی می باشدکه مصداق های عینی آنان را در انتصاب برادر نماینده کوهدشت و رومشگان و  یکی از اقوام نماینده دورود و ازنا در آموزش و پرورش دورود یا انتصابات ناهمسو با دولت و اصلاح طلبان در پلدختر مشاهده کرد.
  اینک خود نیز شاهد بوده و هستید که برخی از نمایندگان “بست نشین “در دفتر وزیر “عیدی “خود را با عزل خادمان و مدیران متخصص همفکروهمراه با دولت با تلاش ها ولابی های پشت پرده برخی از مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش دریافت کردند و آشفتگی مدیریتی و علمی را در ساختار اداره کل آموزش و پرورش لرستان حاکم نمودند تا جائیکه در روزهای پایانی سال 96 و ایام تعطیلات نوروزی بیشترین عزل و نصب ها را در تاریخ چهل ساله نظام جمهوری اسلامی و در حوزه فرهنگ و تعلیم و تربیت این استان بهمراه داشته است .

  اینک قاطبه مردم فهیم لرستان خصوصا فرهنگیان تحولگرا همواره از جنابعالی انتظار دارند که مطابق اصول قانون اساسی ودر چاچوب حیطه وظایف قانونی خویش در بعد نظارت ،طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را که مطالبه بحق همه فرهنگ دوستان است ،در اولین فرصت کاری پیگیری نمائید .

  *تیمور هاشمی / بلوطستان

  *فرهنگی و فعال سیاسی

  5 نظر

  1. اصلاح طلب کوهدشت

   به به تیمور خان ؛صدای پای عزل مشاوری ات هم بد جور عرصه را برتو تنگ نموده ؛ازیاد نبرده ای که جنابعالی هم با برگزاری صیافت ومهمونی ورایزنی های زیاد وبست نشینی های رفاقتی حکم ریاست بر اداره اموزش وپرورش طرهان را بوسیله همین اقتی ملکشاهی نماینده در دوره قبل گرفتی ..

   از یاد نبرده ای که چقدر واسطه برای ابقا تا زمان بازنشستگی اتون پیش نماینده فرستاری
   حالا مشکل برات پیش امده نماینده شده جمنایی پس اون‌موقع چکاره بود

  2. كامبيز نجات پور

   مدیرانی که بر اساس باندبازی انتصاب میشوند نه بر اساس لیاقت و شایستگی چه فرقی داره از کدوم جناح باشه
   متاسفم برای لرستان که تمام فکر به اصطلاح فرهنگیانش به عزل و نصب مشغول شده

  3. كامبيز نجات پور

   آیا واقعا مطالبات مردم لرستان منصوب کردن اصلاح طلبان است ؟
   بسیار جای تاسف است که فرهنگیان ما مطالبه مردم را انتصاب مدیران اصلاح طلب به گوش مقامات بالا میرسانند

   آیا وقتی مقامات رده بالای ایران مطالبه این استان را انتصاب مدیران می بینند دیگر جایی برای فکر توسعه این استان می ماند؟

  4. هرچندباجناب آقای نجاتپورهم عقیده!نیستم ولی کامنت های ایشان عین واقعیت ومایه ی تاسف است که بایدبعدازگذرزمان افکارهابه سمت پیشرفت ودموکراسی واقعی بدورازخرافات پیش رودتاجامعه به سمت عدالت ورفاه وآسایش وامنیت واقعی که همان امنیت روانی جامعه می باشدسوق داده شودوتبعیض های نارواوناشایست ازبین رود!

  5. مثلی لکی(رََن رم کردوتی گمال سرپچیه اَجا نمیشتی)البته باکمال معذرت وشرمندگی این مثل را آوردم افرادی هستند جنگشان بر سر سهم خواهیست ودارای اندیشه استراتژیکی نیستند وسهم خواهی یعنی شریک ومدافع حاکمیت بودن، وشریک حاکمیت بودن یعنی کمککار او هم اید ئولوژی او وهمیاراو!!!!!!!!اتفاقاًًاز این دو بازوی نظام بازویی که زیرکتر وباسواد تر وکمی سیاسی ترودیدگاه بازتری دارد بیشتر از جناح سرکوبگروخرافه ای نظام را حفظ ونگهداری کرده البته بی مزدو بی منت .

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا