• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / 9 سال پیش کاندیدای قطعی استانداری هفت استان کشور بودم

  پاسخ پیریایی به منتقدانی که می گویند چرا کاری برای لرستان و بویژه کوهدشت نکرده است!

  9 سال پیش کاندیدای قطعی استانداری هفت استان کشور بودم

   

  تقریباً نه سال پیش بنده کاندیدای قطعی استانداری هفت استان کشور بودم ابتدا کرمانشاه، حتی با معاون سیاسی وزارت کشور هم در خصوص کرمانشاه گفتگوی مفصلی داشتیم. غیر از ایلام و لرستان همه استانهای غرب کشور در لیست آن هفت استان بود! آماده ترین و محتمل ترین آنها استان کردستان بود به دلیل آنکه بنده در کردستان دورهٔ مفصلی را گذرانده بودم مدیرکل دفتر امور اجتماعی و انتخابات استانداری کردستان، فرماندار بانه، فرماندار قروه و دهگلان، مدیرکل مرکز صداوسیمای کردستان این سوابق، شرایط حضور مرا برای استانداری کردستان بسیار مناسب تر از استان های دیگر نشان می داد.

  با همه این فرصت هایی که بدون مذاکره فراهم بود حتی با احدی هم لازم نبود صحبتی شود ، دوستانی شاهدند که بنده برغم فضا و فرصت های مهیا، خودم بر اساس احساس تکلیف و وظیفه و علاقه رفتم با نمایندگان استان لرستان در آن دوره یک به یک، مفصل و مکرر صحبت کردم که بیایم سرباز مقام معظم رهبری و خادم مردمی باشم که از صمیم قلب به آنها ارادت دارم.

  انصافاً اکثر نمایندگان ارجمند مردم بی نظیر لرستان همراهی کردند، سه نفر هم مخالفت کردند جناب آقای بروجردی نماینده محترم بروجرد و حاج آقای شیخ محمدی نماینده محترم سلسله و دلفان و نماینده محترم دورود و ازنا، الحق موافق ترین نماینده استان نماینده متدین و انقلابی کوهدشت و رومشکان حاج آقای شیخ علی شاهرخی بودند که بنده برغم مخالفتم در دهه شصت با نمایندگی ایشان، شاهد منش ارزشمند شان در پیگیری مجدانه شان بودم!با این وصف تقدیر بنده نمایندگی دولت درخدمت مردم شریف همدان بود، اجازه بفرمایید ادامه این پاسخ را در پست بعدی داشته باشیم.

  ارادتمند شما عزیزان کرم رضا پیریایی

  منبع / اینستاگرام پیریایی

  یک نظر

  1. آقای پیریایی لطفا یک نمونه از پیگیریها وکارهای ارزشمند قبادی را بیان بفرمایید فکر کنم مطلب شما هدف دار ونیم نگاه به آینده است

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا