• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / مرادپور گزینه نهایی استاندار برای معاونت عمرانی

  آریایی بازهم سرپرستی برای دوران گذار

  مرادپور گزینه نهایی استاندار برای معاونت عمرانی

   

   

  احمد مرادپور بزودی بعنوان معاون عمرانی استاندار لرستان معرفی می شود. به گزارش بلوطستان مرادپور که  سال گذشته با حکم استاندار لرستان بعنوان مشاور عمرانی استاندار منصوب شده بود دانش‌آموخته‌ی مقطع دکترا رشته عمران گرایش زلزله است. مرادپور از صنف پیمانکاران استان لرستان محسوب می شود. مرادپور مدرس دانشکده عمران دانشگاه لرستان، مهندس پایه یک سازمان نظام مهندسی ساختمان در رشته طراحی، نظارت و اجرا، کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و نقشه‌برداری و همچنین کارشناس تخصصی اداره ثبت اسناد و املاک کشور است.

  در حال حاضر رضا آریایی سرپرستی معاونت عمرانی استانداری را برعهده دارد.آریایی متولد 1345است و در کارنامه اش کارشناسی و کارشناسی مسئولی حوزه عمرانی استانداری ،معاونت و مدیرکلی مدیریت بحران استانداری لرستان ،فرماندار ویژه بروجرد طی سال‌های ۸۸ و ۸۹، سرپرستی فرمانداری کوهدشت در سال ۹۰، سرپرستی فرماندار ی الیگودرز در سال ۹۱ و سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد طی سال ۹۳ بعد از عرل فراقی به دلیل حاشیه های لغو سخنرانی سید حسن خمینی در بروجرد دیده می شود.آریایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی زمین‌شناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی و مدیریت بحران از دانشگاه تهران است و هم اینک نیز با حفظ سمت بعنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری لرستان منصوب شده است.پیش از این محمد اصلانی به عنوان معاونت امور عمرانی استانداری لرستان فعالیت می کرد که در 25شهریور سال 93جانشین مجید کیان پور شده بود.

  یک نظر

  1. با سلام ایشون گزینه بومی هستن خوبه ولی تا الان ۳ بار معرفی شده ولی وزارت کشور بدلیل بیکار بودن ردش کرده آخرین بار هم روز چهارشنبه همین هفته بود .

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا