• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان


  شماره تلگرام
  09169568480
  کانال تلگرام:
  telegram.me/baloutestan

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / همه باید با دولت در کنترل وضعیت اقتصادی همکاری کنند

  امام جمعه پلدختر :

  همه باید با دولت در کنترل وضعیت اقتصادی همکاری کنند

   

  امام جمعه پلدختر گفت:هیچ کشوری فضای مجازی را در اختیار دشمن قرار نمی‌دهد.به گزارش بلوطستان حجت الاسلام والمسلمین محمد سوری در خطبه های نمازجمعه پلدختر با بیان این مطلب افزود:هیچ کشوری در دنیا اجازه نمی‌دهد اطلاعات مردمش از طریق فضای مجازی در اختیار دشمنان قرار گیرد.

  وی بیان کرد:  در ایران اسلامی سند ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی در سال 96 در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسید و  مسئولان و متصدیان باید دقت کنند که حریم و اسرار زندگی مردم در پیام‌رسان‌های داخلی محفوظ بماند.

  وی اظهار کرد:هدف سند ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی و سامان‌دهی پیام‌رسان‌های خارجی است .امام جمعه پلدختر تصریح کرد:   بر مبنای این سند پیام‌رسان‌های خارجی نقض‌های دارند و قانون ما را نقض می‌کنند و لذا کشور و مردم باید مانند سایر کشورها در جهت حفاظت و صیانت از منافع و اطلاعات داخلی به سمت رسانه‌های بروند تا اطلاعات مردم در اختیار دشمنان قرار نگیرد.

  وی اظهار کرد:مسئولان باید حریم داخلی مردم را حفظ کنند که به فرموده مقام معظم رهبری تعرض به حریم خصوصی مردم حرام شرعی است و باید به این فرمایشات اعتماد کرد و افراد اطلاعات خود را در اختیار بیگانگان قرار ندهند.وی در بخش دیگری از سخنان خود به گرانی رز و بی ثباتی در بازار سکه و ارز اشاره کرد و گفت:همه باید با دولت و مسئولان در کنترل وضعیت اقتصادی همکاری کنند زیرا اقتصاد در وضعیتی نیست که برخی‌ها به دنبال اهداف خود از آن استفاده کنند.

  حجت الاسلام والسملمین سوری با بیان اینکه  مردم و مسئولان در کنترل دلار و قیمت ارز و سکه آستین همت را بالا زده و دولت را در این راستا حمایت کنند ،اظهار کرد: در غیر این صورت دود آن به چشم مردم می‌رود و از آنجا که حمایت از کالای ایرانی در راستای حمایت از سرمایه پول و کارگر ایرانی است ،هر کس می‌تواند در این زمینه کاری انجام دهد تا بر مشکلات غلبه کنیم.

  گفتنی است نمازجمعه این هفته پلدختر با حضور گرم و پرشور مردم برگزار شد که لنز دوربین بلوطستان گوشه هایی از این حضور را ثبت کرده است که در زیر آنها را مشاهده می کنید.

   

   

   

   

   

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا