• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / حضور علیزاده در بهارستان تا گرفتاری ملکشاهی راد در برف

  حکایت دو عکس و برداشت های متفاوت

  حضور علیزاده در بهارستان تا گرفتاری ملکشاهی راد در برف

   

   

  موضوعی  را در لابلای مطالب و مباحث طرح شده برخی دوستان در گروه های تلگرامی استان جمعه 7دی ماه مشاهده کردم مطالبی بود که در واکنش به خبر آقای شرفی از رسانه ای های حرفه ای و مستقل استان بعنوان مدیر کانال وزین چکیده خبر منتشر شد . در واکنش به این مطلب مطالبی بارگزاری شد که در آن البته در برخی از گروههای مجازی شاهد توهین ها و افتراهایی به قشر رسانه نیز بودیم که در آن به انحای مختلف برخی رسانه ای ها را با عباراتی موهن مورد نوازش قرار داده بودند  .

  شهادت می دهم آقای شرفی در چکیده خبر فردی مستقل و متعهد در حوزه رسانه است و آنچه می نویسد باوری است که او به آن نوشته دارد و اگر خبر ی را نیز منتشر می کند سعی اش این است که آن خبر را با تحلیل و برداشت خود انتشار دهد و آنچه می بیند سعی می کند انتقال دهد. در این بین خبری را دیروز آقای شرفی منتشر کرده بود که در آن آقای گودرز علیزاده از پروژه زیرگذر بهارستان بازدید کرده بود . تردیدی نیست که زیرگذر بهارستان که البته از ابتدا قرار بود به صورت روگذر ایجاد شود و بعدها به دلیل برخی ملاحظات و محدودیت ها به زیرگذر تغییر یافت یک پروژه پیچیده است که از ابتدا ایجاد آن در آن خیابان پهن و استاندارد بهارستان موضوعیتی نداشت و البته شکی نیست که در یکسال اخیر این پروژه روند اجرایش تشدید شده است تا جایی که از ابتدا قرار بود بر اساس وعده قرارگاه خاتم در آخر مرداد به بهره برداری برسد و متعاقب آن به دلیل عدم بهره برداری در موعد مقرر معاون عمرانی با انتشار بیانیه ای با ذکر دلیل عدم تکمیل از مردم عذرخواهی کرد.

  برخی در فضای مجازی با نادیده گرفتن تلاش های حوزه عمرانی استاندار و نقش استانداری و قرار گاه خاتم به عنوان پیمانکار سعی کرده بودند اجرای پروژه را به شهرداری ربط دهند و در تناقضی عجیب در نوشتار خوب به شیوه ای ناشیانه مسئولین استاندار و حوزه همیاری شهرداری های استان را زیر سوال برده بودند که چرا در اجرای طرح کم کاری کرده اند ؟!! این دسته که عمدتا از نزدیکان یکی از نمایندگان خرم آباد و البته حامیان شهردار و اکثریت شورای شهر خرم آباد هستند ابتدا ابنگونه عنوان کردند که کار مال شهرداری است اما نگفتند اگر کار شهرداری است چرا از همیاری و معاون عمرانی و استانداری انتقاد می کنند که پروژه به ثمر نرسیده است ؟؟ چرا پاسخ نمی دهند شهرداری در اجرای پروژه چقدر از حیث اعتباری مشارکت کرده و اگر شهرداری کننده کار است چرا باید از بازدید علیزاده مدیرعامل همیاری شهرداری های استان که بخشی از کار را بر عهده دارد و معاون عمرانی به سبب عدم تحقق وعده اش که بر اساس وعده قرار گاه خاتم بیان شده بود ،انتقاد می کی کنند و آنها را غیر مردمی و سلفی بگیر قلمداد کردند ؟

  در مقابل در همان لحظاتی که خبر شهرام شرفی و عکس علیزاده حواشی و واکنش هایی را برانگیخته بود برخی در فضای مجازی پوشش دهنده عکسی از ملکشاهی راد نماینده خرم آباد در منطقه گریت بودند که در آن او در حال هول داده یک ماشین گیر کرده در برف است و جالب تر اینکه او در این لحظه تبه همراه فردی دیگر در حال هول دادن ماشین است و معلوم نیست سایر سرنشین های ماشین به چه کاری مشغول بوده و عکاس باشی چرا به جای هول دادن و کمک به ملکشاهی سعی می کند حرکتی نمایشی را سوژه رسانه ای کند ؟ و چرا برخی از دوستان از کنار آن صحنه به سادگی عبور کردند اما حضور آقای علیزاده را در یک روز بارانی در کارگاه بهارستان سلفی بگیری و شهرام شرفی روزنامه نگار را به عکاس باشی توصیف کردند ؟

  بین هول دادن ماشین توسط ملکشاهی در یک روز برفی در گریت و حضور علیزاده در کارگاه زیر گذر بهارستان در یک روز بارانی و تعطیل چه تفاوتی بود و چرا این دو عکس یکی با نقد فعالین مجازی و دیگری با تقدیس این حرکت و تمجید برخی مواجه شد ؟

  عباس دارایی/ سردبیر پایگاه بلوطستان 

  یک نظر

  1. آقای ملکشاهی به جای هول دادن ماشین اگر راست می گوید حداقل باقی مانده مسیر خرم آباد تا ازنا سکوند و نه حتی تا گریت و ی سفید دشت را که نمایندگان قبلی انجام دادند تمام کند خودش از هزار نمایش هول دادن ماشین به صوابتر و کارسازتر است

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا