• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / ابراز نارضایتی استاندار از روند کار در حوزه گردشگری لرستان

  در جلسه کمیته گردشگری و ستاد اجرایی خدمات سفر استان عنوان شد :

  ابراز نارضایتی استاندار از روند کار در حوزه گردشگری لرستان

   

  استاندار لرستان گفت: روند فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری راضی‌کننده نیست. به گزارش بلوطستان سید موسی خادمی با بیان این مطلب در جلسه کمیته گردشگری و  ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار کرد: از روند کار  متناسب با آنچه که در استان باید کار شود خیلی راضی نیستم و متاسفانه در حوزه گردشگری هنوز خوب کار نکرده‌ایم.

  وی گفت:  امیدواریم با کمک بخش خصوصی و سایر روش‌ها همچنین استفاده از سرمایه‌گذاران و افزایش اعتبارات دولتی و کمک اهالی، در آینده نزدیک اقدامات خوبی در حوزه گردشگری انجام شود.

  استاندار لرستان با بیان اینکه بخش خصوصی باید  به کمک حوزه گردشگری بیاید،افزود: یکسری کارهای بلندمدت هم باید انجام دهیم که با کمک بخش خصوصی و سایر روش ها و استفاده از سرمایه گذاران انجام می شود.

  خادمی تصریح کرد: در سال های اخیر گردشگری در لرستان رونق خوبی داشته است و استقبال خوبی از مناظر گردشگری استان می شود اما  متناسب با آنچه که استان باید روی گردشگری کار کند اقدام نکرده ایم؛  بخشی به محدودیت های مالی برمی گردد اما بخشی هم به این برمی گردد که از انجام کارهای کوچک اما موثر غافلیم.

  خادمی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی استان باید به گونه ای اقدام کنند که در سه ماه آینده میزبانی خوبی داشته باشیم، ادامه داد: باید مناظر و سایت‌های گردشگری به ویژه آبشارهای اطراف شهرستان خرم‌آباد را آماده پذیرایی کنیم.

  استاندار لرستان افزود: همچنین دستگاه‌های اجرایی باید اقداماتی را انجام دهند و دیگر پروژه‌های گردشگری در شهرستان‌های استان نیز طی این جلسه مورد بررسی قرار گرفتند.

  وی تصریح کرد: بخشی از کار به محدودیت‌های مالی که طی این سال‌ها وجود دارد مربوط می‌شود و به دستگاه‌ها تاکید کردیم که در این چند ماه باقی‌مانده تا پایان سال جدی‌تر پای کار بیایند و بتوانیم میزبان خوبی برای تمامی هم‌وطنان باشیم. وی ادامه داد: یک سری کارهای بلندمدت باید انجام شود که محدودیت‌های مالی روند را کند کرده است.

  خادمی با بیان اینکه اجرای کارهای بلندمدت با توجه به محدودیت منابع دشوار است، گفت: با کمک بخش خصوصی جذب سرمایه‌گذار و مشارکت جوامع محلی برای بهبود امور تلاش خواهیم کرد، در جلسه امروز مصوباتی داشتیم تا براساس آن گردشگران درسال آینده شاهد تغییرات در مناطقی مانند آبشارهای بیشه، نوژیان و وارک باشند.

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا