• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / جزئیات حادثه و پیام های تسلیت به مناسبت درگذشت مدیرکل دفتر فنی استانداری

  فرشاد یوسفوند مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان دیشب در سانحه تصادف درگذشت

  جزئیات حادثه و پیام های تسلیت به مناسبت درگذشت مدیرکل دفتر فنی استانداری

   

  فرشادیوسفوند مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان بر اثر سانحه رانندگی درگذشت. به گزارش بلوطستان  فرمانده پلیس راهور شهرستان سلسله علت مرگ یوسفوند را واژگونی خودروی شخصی او در جاده الشتر –حرم آباد عنوان کرده است.

  سرهنگ عبادی فرمانده پلیس راهور شهرستان سلسله در تشریح این حادثه گفت: راس ساعت ۲۳/۳۵ امشب خودروی مدیرکل دفترفنی استانداری لرستان درگردنه ایواندر واژگون گردید که متاسفانه منجربه مرگ “فرشاد یوسفوند”شده و  متاسفانه با وجود اعزام وی به بیمارستان عشایرخرم آباد مهندس یوسفوند درگذشت.

  احمد مرادپور معاون عمرانی استانداری لرستان نیز در تشریح این حادثه به بلوطستان گفت: عصر دیروز جلسه ای با اعضای هیات مدیره  نظام مهندسی و انجمن پیمانکاران برگزار شد که در آن، مهندس فرشاد یوسفوند نیز حضور داشت.

  وی گفت: پس از جلسه،  مهندس یوسفوند برای شرکت در یک مراسم خانوادگی عازم شهرستان سلسله شد که متاسفانه حین عزیمت به   محل مراسم، کنترل خودرو خود را از دست داده و همین امر موجب واژگونی خودرو و جان باختن وی شده است.

  وی بیان کرد: این سانحه راس ساعت ۲۳/۳۵  مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ و درگردنه ایواندر به وقوع پیوست ، که عملیات اعزام فرشاد یوسفوند به بیمارستان عشایر نیز بی فایده بود و این حادثه منجربه مرگ وی شد.

   

  متن پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در پی درگذشت مهندس فرشاد یوسفوند مدیرکل دفترفنی استانداری لرستان

         « بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »

            إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون

  ضایعه درگذشت مدیری دلسوز و پرتلاش مرحوم مهندس فرشادیوسفوند مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان که از جوانان شایسته مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان بوده، موجب تاثر و تالم وافر گردید.

  اینجانب ضمن تسلیت به خانواده محترم آن مرحوم و مجموعه استانداری لرستان، از خداوند منان، علو درجات برای آن یار سفر کرده، صبر جزیل و اجر برای خانواده و همکاران محترم مسئلت دارم.

  سیداحمدمیرعمادی

  نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد

  پیام تسلیت دکترخادمی استاندار لرستان در پی حادثه  درگذشت مهندس یوسفوند  مدیرکل دفتر فنی استانداری

  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

   

  خبر درگذشت نابهنگام آقای مهندس یوسفوند که سالها در عرصه های مختلف منشاء خدمات با ارزشی برای مردم استان بود و در عمر کوتاه همکاری در دفتر فنی استانداری همواره مدیری منادی اخلاق و با جدیت در پیگیری امور محوله به شمار می رفت، موجب غم و اندوه فراوان گردید.

  اینجانب این ضایعه  بزرگ را به خانواده معزز ایشان، جامعه اداری استان و همکاران حوزه عمرانی استانداری تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات را خواستار و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم.

  سید موسی خادمی استاندار لرستان

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا