• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / آموزش و پرورش رسالتش از همه بیشتر است

  فرماندار چگنی در جلسه شورای آموزش و پرورش ویسیان بیان کرد:

  آموزش و پرورش رسالتش از همه بیشتر است

   

   

  فرماندار چگنی گفت: اگر پایه و اساس دانایی که از آموزش و پرورش شکل می‌گیرد، به درستی و بر پایه و اساس منطق شکل بگیرد ترقی و پیشرفت جامعه ما را به دنبال دارد . به گزارش بلوطستان قدرت اله ترابی تژاد در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش ویسیان با بیان این مطلب اظهار کرد:  وقتی که به تاریخ گذشته کشورمان رجوع می‌کنیم می بینیم اگر ایران اقتداری داشته است ، اقتدارش اقتدار دانایی محور بوده است.

  وی عنوان کرد: اگر ما بتوانیم مردم را خوب باسواد بار بیاوریم وباعلوم روز آشنا کنیم در توسعه همه جانبه کشور سهم بسزایی خواهیم داشت .فرماندار چگنی با بیان اینکه رسالت آموزش و پرورش رسالت بسیار سنگینی است،تصریح کرد: امروز ما باید تلاشمان را مضاعف کنیم تا بتوانیم بچه های مان را خوب باسواد کنیم .

  ترابی نژاد گفت: علم امروزی را ما باید یاد بگیریم ، اگر بخواهیم در مقابل دنیا بمانیم ، اگر بخواهیم خودمان را نشان دهیم اگر بخواهیم پیشرفت کنیم حتما باید خودمان را به روز کنیم.

  وی بیان کرد: تغییرات زیادی ما در طول انقلاب داشته ایم ؛ ما از بدو انقلاب تاکنون پیشرفت های بسیار زیادی داشته ایم .وی افزود: در آستانه چهلمین سال انقلاب هستیم ، تلاشمان را باید مضاعف کنیم زیرا  اگر تلاشمان را مضاعف نکنیم مجبوریم زیر سلطه بیگانگان باشیم .

  فرماندار چگنی با بیان اینکه زمانی می توانیم زیر سلطه بیگانگان نرویم که بتوانیم خوب تشخیص بدهیم ،گفت: در رابطه با امر آموزش تک تک ما مسئولیت داریم ، و رسالت مان سنگین است ، و آموزش و پرورش رسالتش از همه بیشتر است .

   

  فرماندار چگنی گفت: امروز یک مقدار ما افت تحصیلی داریم ، افت علمی داریم . در سطح دانشگاه‌ها و مدارس مان این افت باعث می شود که افراد خبره کمتر در سطح جامعه باشند.

  وی عنوان کرد: اگر معلم ما خوب یاد نگیرد تا بتواند خوب یاد دهد ،  پایه و شالوده آموزش ما سست وآسیب پذیر خواهد شد. ترابی نژاد با بیان اینکه  یکی از اشتباهات دست اندکاران امر آموزش این بود  مراکز تربیت معلم را حذف کردند، افزود:  در یک مقطع از زمان بزرگترین ضربه را  به آموزش و پرورش زدند چرا که کسانی که آنجا آموزش می دیدند برای تدریس آموزش می دیدند و فنون تدریس را یاد می گرفتند اما با این کار کلی به سیستم آموزشی ما لطمه وارد کرد.

  وی گفت:  در رابطه با امر آموزش تک تک ما مسئولیت داریم ، و رسالت مان سنگین است ، و آموزش و پرورش رسالتش از همه بیشتر است .

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا