• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / پیامی از نوع دگر !

  واکنش مظفر امیدی به پیام سرپرست فنی و حرفه ای استان

  پیامی از نوع دگر !

   

  سلام و درود بر برادر خوبمان جناب آقای آذرخش !

  پیام تقدیر و تشکر حضرتعالی را بسیار زیبا و قابل تامل و تعمق می دانیم و از نوعی دگر !

  پیامی که تاکید بر ارج نهادن به سرمایه های معنوی و مفاخر و خوبان و بزرگانی که دست تقدیر ما و لرستان را از وجود انان محروم نمود؛ گرچه اندیشه و منش و میراث معنوی آنان می تواند راهنمای زندگی و الگویی برای سبک زندگی فردی و اجتماعی مان باشد .

  پیامی از جنس پذیرفتن ایده ها و برنامه ها و نیز نقد ها و راهکارها ،پیامی از سر تواضع و فروتنی و برای تغییر و تحول و دگرگونی ،پیامی برای پذیرفتن اتاق تولید فکر واندیشه و ایده تا بتوان تحولی در مسیر اشتغال و تولید را در مراکز فنی و حرفه ای استان به بار آورد !

  این است اعتماد به مدیرانی نواندیش و تحولخواه که نه در پی نام و نان اند و نه در پی جا و مقام و امیدوارم که جناب آذرخش (هوای نفس و منیت طلبی و جاه طلبی )را در درون خویشتن بسان گذشته قربانی خدمت و فعالیت و تلاش   و کار کنند و بقول خویش در مسیر آموزش و تعلیم و دانش افزایی و انسانیت گام بردارند !

  بزرگترین چالش موجود درساختار کنونی جامعه امروز ما (بی توجهی به مراکز علم  و دانش و تخصص و تعلیم و تربیت است )لذا باید تاکید بر آموزش و دانش را اصل بدانیم و سپس مهارت و کار آموزی را که زائیده دانش و مراکز علمی است در سطوح مختلف جامعه بکارگیریم تا بتوانیم چرخ اقتصاد خانوادگی و کشور را بچرخانیم .

  امیدواریم که جناب آذرخش به کلمات و واژگانی که در این پیام تقدیر و تشکر که بصورت بدیع بیان فرمودند باورمند باشند تا امیدها در دل هزاران نفر جوان و نوجوان لرستانی مشتعل گردد.

  مظفر امیدی / بلوطستان

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا