• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / به دلیل بعضی مسائل که برای من پیش آمد ، ادامه مسیر کار امامت جمعه برایم در پلدختر میسر نیست

  خداحافظی حسین زاده آملی از مردم 4ماه پس از انتصاب بعنوان امام جمعه پلدختر

  به دلیل بعضی مسائل که برای من پیش آمد ، ادامه مسیر کار امامت جمعه برایم در پلدختر میسر نیست

   

   

  حجت الاسلام حسین زاده آملی به فاصله کمتر از چهار ماه از انتصابش بعنوان امام جمعه پلدختر در خطبه های این هفته نمازجمعه پلدختر از مردم و نمازگزاران جمعه این شهر خداحافظی کرد. به گزارش بلوطستان حسین زاده آملی که در سه هفته اخیر در نمازجمعه حضور نداشته است جمعه این هفته با حضور در نمازجمعه آخرین خطبه های خود را بعنوان امام جمعه پلدختر ایراد کرد.

  حجت‌الاسلام‌ احمدعلی حسین زاده آملی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پل‌دختر اظهار داشت: به دلیل بعضی مسائلی که برای من ایجاد شد دیگر ادامۀ مسیر کار امامت جمعه ای من در شهر پلدختر در محضر شما خوبان فعلاً اینجا میسر نیست.

  وی بابیان اینکه زیر پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران در محل دیگر به خدمتگزاری مشغول خواهم شد، اظهار کرد: طی این مدتی که در کسوت امام‌جمعه در خدمت مردم شریف، ولایتمدار و انقلابی پل‌دختر بودم جز خوبی از آن‌ها ندیدم.

  وی گفت : آنچه در پل‌دختر در این مدت اتفاق افتاد صحنه‌هایی از اتحاد، همدلی، هم‌زبانی، خوبی و خوشی در کنار هم و همه زیبایی بود و مردم این شهر اهل نماز جمعه، جماعات و دین‌داری و ولایتمداری هستند.

  حجت الاسلام والمسلمین حسین راده آملی با طلب حلالیت و خداحافظی از مردم و مسئولین پل‌دختر، اظهار کرد:  از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور و آیت‌الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در استان، مجموعه علما، روحانیون قم و پل‌دختر، مسئولان، نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیران اداری، شورای تأمین، فرماندهان نظامی و انتظامی، ستاد نماز جمعه و آحاد مردم تقدیر می کنم.وی بیان کرد: به‌عنوان سرباز ولایت به دلیل این که ادامه خدمات به نماز جمعه در پل‌دختر مسیر نیست، در گوشه‌ای دیگر به خدمت خود ادامه می‌دهم.

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا