• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / ژست محروم گرایانه با زندگی لاکچری تکنوکرات مآبانه!

  حمزه فیضی

  ژست محروم گرایانه با زندگی لاکچری تکنوکرات مآبانه!

   

  نوبخت: “برخی مسئولان خود را از جنس مردم نمی‌دانند و هیچ حسی نسبت به مردم محروم ندارند”.

  از افاضات این “محروم دوستان و آقایان از جنس محرومین “!! قلم هم دلش به درد می آید و فکورانه اشک می ریزد و شرم دارد که جواب بر سطر کاغذی آورد .

  در آمریکا… فرزندان در حال گذراندن بهترین دوران زندگیشان هستند اما فرزندان جامعه   بهترین دوران زندگیشان (جوانی ) که کودکی راهم تجربه نکرده اند ! با مدرکی که از دانشگاه وطنی گرفته اند یا در کارواش باید ماشین امثال نوبخت را شستشو دهند یا در دام اعتیاد ….

   چه محرومان بسیاری که دختران دم بختشان از نداشتن جهیزیه توان رفتن به خانه ” بخت ” را ندارند تا آنها همچنان در آمار یارانه بگیران ” نوبخت ” باشند وبا لبخندی که به هنگام ارائه برنامه های سازمان تحت مدیریت حضرت ایشان نصیبشان می شود دل خوش کنند که ایشان و همفکرانشان از جنس آنها هستند! همدلی و همدردی با محرومیت محرومان ” حس صادقانه ” می خواهد نه ژست محروم گرایانه با زندگی لاکچری تکنوکرات مآبانه!

  حمزه فیضی / بلوطستان

   

  یک نظر

  1. یکی از مطالبات مردم از دولت بعنوان مجری انتخابات در سال ۹۸ برگذاری سالم انتخابات مجلس شورای اسلامی است بر این اساس از استاندار محترم استان لرستان انتظار می رود با انتخاب یک شخصیت توانمند،مقتدر ،آشنا به شرح وظایف خویش و وفادار به قانون و آرمانهای انقلاب اسلامی در جایگاه معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری ،با پاسخگویی به این مطالبه به حق مردم و کنشگران سیاسی،زمینه حضور موثر و بدون دغدغه ی آنان را در انتخابات پیشرو را فراهم آورد فرانوش نکنیم فردا روز تاریخ در باره رفتار وعملکرد ما به قضاوت خواهد نشست

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا