• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / ارتقای زیر ساخت‌های مخابراتی رومشکان در دو سال اخیر

  فرماندار رومشکان در گفتگو با بلوطستان تشریح کرد:

  ارتقای زیر ساخت‌های مخابراتی رومشکان در دو سال اخیر

  فرماندار رومشکان گفت : در حوزه ارتباطات و مخابرات گام های بسیار خوبی در شهرستان رومشکان برداشته شده است . نورالدین درمنان در گفتگو با بلوطستان اظهار کرد: تجه به نیازهای ارتباطی باعث شده که در سالهای اخیر جهش بزرگی در زمینه فن آوری مخابرات در رومشکان صورت گیرد . وی عنوان کرد: در حال حاضر شهر چغابل و تمام روستاهای تابعه تحت پوشش تلفن همراه ، تلفن ثابت و اینترنت 3gو4gهستند.

  فرماندار رومشکان گفت: زیرساخت های مخابراتی شهر چغابل به شبکه فیبر نوری ارتقا یافته و کلیه ادارت شهرستان به ابن شبکه متصل بوده و هم اکنون در رومشکان هیچگونه مکاتبه کاغذی صورت نمی گیرد و در حال توسعه زیرساخت ها و بهینه سازی سیستم دبیرخانه هوشمند هستیم .

  وی بیان کرد: طی قراردادی که اخیرآ با شرکت مخابرات استان منعقد کرده ایم به زودی عملیات راه اندازی سامانه نظارت و پایش تصویری در شهر چغابل به منظور ایجاد مدیریت متمرکز در نقاط هدف ، افزایش ضریب امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت و قابلیت ردگیری متخلفین آغاز خوهد شد .

  درمنان گفت: تعویض اینترنت 2gبه به 3gو4gبا نصب 6آنتن مخابراتی با اعتبار 20میلیارد ریال ، افزایش پهنای باند اینترنت سطح شهرستان از 2مگابایت به 100مگابایت ،افزایش دکل های btsشهر چغابل و دوراهی بازوند از 18به 36متر جهت پوشش بیشتر شبکه و تقویت آنتن دهی شهرستان با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 300میلیون ریال و تعویض کابل مسی با فیبر نوری در شهر چغابل با هدف ارتقای زیرساخت های مخابراتی از مهم ترین اقدامات در حوزه مخابرات شهرستان رومشکان بوده است که در دو سال اخیر در دستور کار قرار گرفته بود .

  یک نظر

  1. ضمن ابرازتاسف ازابترشدن فعالیت شفاف جناب آقای دکترخحسته پور ،ضروری به نظرمیرسد ،جانشین ایشان بایدفردی آگاه به مسائل سیاسی گذشته وحال استان،دارای توان
   مقابله باتمامیت خواهی فراقانونی وخلاف قانون،
   دغدغه بازسازی اعتمادعمومی به عملکرد دولت تدبیر وامیدبه ویژه درشهرستانهای رومشگان وکوهدشت وپل دختر،ترجیح آبروی نظام ومصالح
   ملی برمنافع قدرت طلبان بی ثمر،اعتقادعملی به
   میزان وحق الناس بودن رای واندیشه مردم با انتخاب فرمانداران وبخشداران امین ومقتدر،
   هزینه داده برای تشکیل هردودولت تدبیروامید
   باشد.مع الوصف این انتصاب میزان استقلال مدیریت ارشد استان را به نمایش خواهدگذاشت

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا