• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / سرپرست موقت یا معاون سیاسی نهایی ؟!

  قاسم ولی زاده سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری شد

  سرپرست موقت یا معاون سیاسی نهایی ؟!

   

  قاسم ولی زاده سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری شد. به گزارش بلوطستان طی حکمی از طرف دکتر خادمی استاندار لرستان؛ قاسم ولی زاده با حفظ سمت؛ سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان شد. قاسم ولی زاده از آذرماه 94 تاکنون مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری است.

  او در مقطعی از گزینه های مدیرکلی فنی و حرفه ای استان لرستان بوده و همچنین در برهه ای نام او برای تصدی مدیرکلی آموزش و پرورش لرستان مطرح بود . ولی زاده در دولت اصلاحات معاون اداره کل تعاون لرستان را عهده دار بوده و هم اینک مدیرکل اجتماعی استانداری لرستان است .

  برخی معتقدند او بعنوان گزینه ای مقطعی برای انجام امورات حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به این سمت منصوب شده و در مقابل اما برخی دیگر اعتقاد دارند شاید او در نهایت گزینه نهایی استاندار برای معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان باشد .

  رویه انتصابات استاندار در حوزه استانداری به گونه ای بوده است که برای یک حوزه او ابتدا سرپرست تعیین کرده و پس از مدتی فردی دیگر بعنوان گزینه نهایی برگزیده شده است .

  خادمی در انتصاب معاون عمرانی نیز بدین شکل عمل کرد ، محمد اصلانی معاون عمرانی استاندارسابق زمانی که از سوی خادمی عزل شد جای خود را به گزینه ای بنام رضا آریایی مدیرکل وقت بحران استانداری لرستان داد که همه او را گزینه نهایی معاون عمرانی تلقی می کردند اما او سرپرست ماند و پس از چند ماه جای خود را به احمد مرادپور داد ، خادمی در انتخاب مدیرکل حراست نیز بدین شکل عمل کرد و روزپیکر معاون مدیرکل حوزه استاندار را به عنوان سرپرست حراست استانداری لرستان برگزید که پس از مدتی او نیز جای خود  را به جعفر طولابی فرماندار سابق دلفان داد ، در موضوع فرمانداری بروجرد نیز سرپرستی آریایی فقط 8ماه دوام آورد و او نیز جای خود  را به فرماندار کهکیلویه ای گچساران داد . در فرمانداری دورود نیز تا انتصاب گزینه نهایی فعلا یک بانو که معاون عمرانی فرمانداری آن شهرستان است سکاندار سرپرستی فرمانداری دورود شده است.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا