• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / تعرفه برق ۴ ماه گرم سال پلدختر و معمولان گرمسیری شد

  نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی :

  تعرفه برق ۴ ماه گرم سال پلدختر و معمولان گرمسیری شد

   

   

  تعرفه برق ۴ ماه گرم سال پلدختر و معمولان گرمسیری شد . به گزارش بلوطستان سیدحمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر و معمولان در مجلس گفت: پس از پیگیری‌های سه‌ ساله و دستور معاون اول رئیس جمهور توانستیم تعرفه برق گرمسیری درجه۲ را در ماه‌های تیر، مرداد و هم‌چنین اعمال تعرفه برق گرمسیری درجه۳ را در ماه‌های خرداد و شهریور برای شهرستان پلدختر به تصویب هیئت دولت رسانده و آن را ابلاغ کنند بنابر این از این پس ماه خرداد به تعرفه برق گرمسیری پلدختر افزوده شد و هم‌چنین پیش از این تنها سه ماه از سال تعرفه۳ اعمال می‌‌شود ولی از این پس ماه‌های خرداد و شهریور تعرفه۳ و ماه‌های تیر و مرداد که بیش‌ترین گرما را در سال دارند با تعرفه ۲ محاسبه می‌شود.| تسنیم

  5 نظر

  1. لازم به توضيح است در انتهاي دوره نماينده مجلس قبلي ، تعرفه برق شهرستان كه در طول سال با تعرفه (مناطق) ودرجه چهار محاسبه ميگرديد ، براي سه ماهه تير ، مرداد و شهريور با يك درجه كاهش قيمت به درجه (مناطق) 3 كشوري تغييريافت و اكنون توسط نماينده كنوني دو ماهه تير و مرداد با تعرفه درجه دو و دو ماهه خرداد و شهريور با درجه سه ميباشد . نتيجتا يك ماه با تعرفه درجه 3 اضافه شده و دو ماه هم از تعرفه درجه (مناطق) 3 به درجه 2 كاهش تعرفه داشته است .در تكميل و آگاهي مردم شريف شهرستان اعلام ميگردد كه تعرفه مناطق گرمسيري كشور با تعرفه درجه يك بوده كه كمترين قيمت و تعرفه ميباشد .

  2. سلام آقا یا خانم آگاه
   مهم نیست آقای کاظمی سیاسی اصولگرا یا اصلاح طلب، باب میل شما باشد یا نباشد.شما آگاهی نداری وگرنه تعرفه برق گرمسیری درجه بندی هست.درجه یک مخصوص استانهای جنوبی با درجه دمای بالای ۵۰است.این نعمتی هست برای مردم ارزشمند ما.پس لطفا کینه ورزی و حسادت ممنوع

  3. با سلام ببخشيد با همه ي اين بنر نصب شده مردم فكر كردند منظور تعرفه گرمسيري با درجه گرماي بالاي 70 درجه سانتي گراد است (سر هر تقاطع و چهار راه شهر و روستاها حداقل دو بنر در اين خصوص نصب شده) !
   ضمنا وقتي بحث تعرفه گرمسيري بيان ميشود همه مردم و خصوصا جنابعالي اولين ذهنيتي كه برايتان پيش ميايد اين بوده كه تعرفه گرمسيري منظور همانند تعرفه مناطق خوزستان ميباشد كه تعرفه مناطق درجه يك بوده ضمنا جا دارد از زحمات نمايند قبلي و فعاي بخاطر پيگيريهاي صورت گرفته در كاهش تعرفه در همين حد هم تشكر كرد .
   لازم است توسط اين نماينده يا نماينده بعدي ، با توجه به گرماي بالاي مناطق پلدختر تعرفه برق براي ماههاي گرم سال با تعرفه درجه يك (گرمسيري) پيگيري گردد.
   طي دو يا سه سال گذشته همين موضوع كاهش تعرفه برق توسط نماينده كنوني بيان شد كه الحمداله امسال محقق ميشود .

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا