• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / پیروز اما ناکام !!

  ناتوانی اصلاح طلبان ازنا در استفاده از فرصت های مدیریتی

  پیروز اما ناکام !!

   

  فعالیت های حزبی در کشور ما اگرچه بیش از آنکه ماهیت سیاسی داشته باشند کاربرد انتخاباتی دارند اما در همین اوضاع و احوال هم تابع قرار و قاعده ای هستند که کم و بیش در نقاط مختلف کشور رعایت شده و شهر ازنا هم از آن مستثنی نیست.

  بعد از هر انتخاباتی اعم از انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری فعالان ستادی و انتخاباتی جناح پیروز فرصت هایی به دست می آورند که یک امر طبیعی بوده و در طول سالیان اخیر در میان سلایق مختلف دست به دست شده است.

  در شهر ازنا اگرچه به ظاهر اصلاح طلبان به عنوان حامیان دولت ، پیروز میدان انتخابات ریاست جمهوری بوده اند در عمل اما سهم و یا حتی تاثیر تعریف شده ای در امورات ندارند این در حالی است که سهم آنها در پرداختن هزینه برخی نا کارآمدی ها و نارضایتی های اجتماعی و اقتصادی محفوظ و حتی بیشتر از حق آنها هم هست!!!

  در نگاهی واقعبینانه حداقل در شهر ازنا این عارضه هیچ ربطی به جناح رقیب نداشته و اینگونه نیست که اصولگرایان ازنا مانع از دستیابی نیروی های اصلاح طلب به فرصت های مدیریتی شده باشند که اگر چنین بود بالاخره در یک مورد، مانع تراشی یا اظهار نظری رد پای آنها دیده می شد.

  زیاده خواهی مرکز استان هم دلیل خوبی برای سرپوش نهادن بر این نقیصه نیست ، همانطور که مخالفت نماینده هم علت مناسبی برای آن نیست زیرا اولا در میان طرفداران نماینده نیروهایی از هر دو طیف وجود دارد در ثانی کیانپور در این سالها ثابت کرده عزمی برای مهره چینی در مدیریت محلی ندارد ، حالا یا این استراتژی اوست یا اینکه با اشراف بر بی ثباتی در سیستم مدیریتی تاکتیک وی تعویض در لحظات پایانی است.

  تا این لحظه هر چه هست مربوط به بی تفاوتی خود اصلاح طلبان و اعتدالیون در شهر ازنا نسبت به استفاده از نیروهای خود است.

  در تحلیل چرایی این موضوع هنگام اعتبار سنجی مدعیان فراوانند، یکی می گوید من برند اصلاحات هستم، یکی می گوید من لیدر اصلاحات هستم اما موقع پاسخگویی یکی نیست که گزارش بدهد در کدام جلسه و با کدام راهبرد، برای استفاده از ظرفیت بچه های ازنا چه کاری کرده است؟

   

   محسن دهقان نژاد

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا