• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / تب اعتراضات در علوم پزشکی لرستان بالا گرفته است

  نامه اعتراضی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به دکتر ساکی

  تب اعتراضات در علوم پزشکی لرستان بالا گرفته است

   

  جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در نامه ای اعتراض آمیز به رئیس این دانشگاه به وضعیت دانشگاه علوم پزشکی انتقاد کردند. به گزارش بلوطستان در این نامه که به امضای جمع زیادی از اعضای هیات علمی این دانشگاه رسیده ، امضا کنندگان خواستار استیفای حقوق حقه و قانونی خود از دانشگاه علوم پزشکی لرستان شده اند.

  در این نامه به عدم پرداخت مبالغ جزیی حق محرومیت از مطب به مدت 5 ماه ، حق التدریس به مدت یکسال و نیم ، معوق ماندن ماموریت های اداری به مدت یکسال با وجود گردش مالی چند صد میلیاردی ، قرار نگرفتن مطالبات اعضای هیات علمی در اولویت پرداختی دانشگاه علوم پزشکی ،عدم اختصاص بودجه لازم برای بخش های آموزشی و تخصصی، معوق ماندن طرح های تحقیقاتی دانشکده ها از سال 93تا کنون اعتراض شده است .

   

  در این نامه خطاب به دکتر ساکی آمده است : ” چرا اعتبارات کلان دانشگاه علوم پزشکی صرف پرداخت مطالبات عامل کارهای عمرانی شده است ”

  معترضین به عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پایان نامه خود از دکتر ساکی خواسته اند به قید فوریت تا پایان سال کلیه معوقات اعضای هیات علمی با توجه به فشارهای شدید مالی پرداخت و مطالبات شرکت های عمرانی که عمدتآ دهها برابر بودجه دانشگاه هستند به سال آینده موکول شود.

   

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا