• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / ارزشیابی مدیران را بر اساس نظر مردم انجام می دهیم

  فرماندار رومشکان در معارفه شهردار جدید چغابل : استعلام مدارک هویتی از طریق بستر الکترونیکی صورت می گیرد

  ارزشیابی مدیران را بر اساس نظر مردم انجام می دهیم

   

   

  فرماندار رومشکان گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان رومشکان حق اخذ کپی شناسنامه و کارت ملی از ارباب رجوع را ندارند. به گزارش بلوطستان نورالدین درمنان با بیان این مطلب در آئین معارفه شهردار جدید چغایل که با حضور سپهوند مدیرکل امور شهری استانداری لرستان برگزار شد ،اظهار کرد: با توجه به بخشنامه استاندار لرستان به اعضای شورای اداری استان در خصوص طرح ملی استعلام برخط مدارک هویتی، کلیه دستگاهها مکلفند از طریق بستر الکترونیکی فراهم شده نسبت به استعلام مدارک هویتی اقدام کنند.

  وی تصریح کرد: مردم جهت ارسال مکاتبات خود به دستگاههای اجرایی می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه و پاسخ را نیز از طریق همان دفتر دریافت نمایند، به همین منظور در راستای اجرای اصل اساسی تکریم ارباب رجوع کلیه دستگاههای اجرایی موظفند با قید فوریت نسبت به ارسال پاسخ نامه های دریافتی از درگاه دفاتر پیشخوان اقدام کنند

  وی بیان کرد: بر اساس این دستورالعمل  دستگاههای اداری باید از اخذ کپی شناسنامه و کارت ملی پرهیز نمایند. فرماندار رومشکان گفت: تیم بازرسی فرمانداری از تاریخ ۲۰ فروردین سال آتی کلیه ادارات را مورد ارزیابی قرار داده و چنانچه دستگاهی نسبت به اجرای این بخشنامه کوتاهی کند از طریق مبادی ذیربط با مدیر مربوطه به عنوان متخلف برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

  درمنان با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: صندوق نظارت بر عملکرد مدیران در محل فرمانداری نصب خواهد شد، مردم می توانند از این طریق نسبت به اعلام رضایت و یا انتقاد از مدیران شهرستانی اقدام کنند. وی بیان کرد:  ما علاوه بر پیگیری نظرات مطرح شده در صندوق، شکایات و یا رضایتمندی مردم را در ارزشیابی مدیران مد نظر قرار خواهیم داد.

  وی با بیان اینکه شهردار جدید باید در حوزه مدیریت شهری اهتمام ویژه ای داشته باشد ، اظهار کرد: انتظار داریم شهردار جدید  با درایت و برنامه ریزی و با استفاده از همه ظرفیت های قانونی در راستای توسعه و ساماندهی مبلمان شهری چغابل و همچنین رسیدگی به مشکلات پرسنل خدوم شهرداری گام بردارد.

  درمنان گفت: کلیه دستگاهها موظفند با قید فوریت مصوبات ستاد سفرهای نوروزی شهرستان را اجرا کنند و باید همه توان خود را بگذاریم که میزبان شایسته ای برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم.  وی عنوان کرد: عملکرد ادارات پس از تعطیلات نوروزی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

   

   

  گفتنی است در این جلسه از زحمات کنگاروی شهردار سابق چغابل تقدیر و آرش حاتمی بعنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد .

   

   

  یک نظر

  1. مبارک باشد. آقای آرش حاتمی فردی سالم ، پاکدست و توانمند ودارای انگیزه برای کاروخدمت است. انشاالله حضورش در شهرچغابل مایه خیروبرکت وتلاش درراستای عمران وآبادانی خواهد بود.

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا