• نشریه‌ی خبری-تحلیلی بلوطستان

  مدیرمسئول و صاحب امتیاز: محمد بساطی

  09169568480  📞

  baloutestan@yahoo.com ✉️

 • درباره‌ی اقوام زاگرسی لر، لک و کرد


  تاریخ نانوشته‌ی لرستان را در
  پرونده‌های بلوطستان بخوانید.
 • خانه / اخبار میانی / پیام تبریک رئیس سابق کمیسیون قضایی مجلس به رئیس دستگاه قضا

  در پی انتصاب رئیس جدید دستگاه قضا صورت گرفت

  پیام تبریک رئیس سابق کمیسیون قضایی مجلس به رئیس دستگاه قضا

   

  حجت الاسلام علی شاهرخی رئیس سابق کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و دادستان عالی قضات در دوره گذشته قوه قضائیه خطاب به رئیس جدید دستگاه قضا پیام تبریکی صادر کرد.

  به گزارش  بلوطستان به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، پیام تبریک حجت الاسلام علی شاهرخی رئیس سابق کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و دادستان عالی قضات در دوره گذشته قوه قضائیه خطاب به رئیس جدید دستگاه قضا به این شرح است:

  حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی

  سلام علیکم
  جایگاه خطیر ریاست بر قوه قضائیه در جمهوری اسلامی نقطه امید مردم در راستای اجرای عدالتی است که جزو آرمان های نظام و پایه های استوار این کشور است .
  اکنون که به توفیق الهی و با حسن اعتماد رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برای این مسئولیت مهم انتخاب شده اید امیدوارم با استعانت از درگاه ربوبی و بهره گیری از توان بدنه انقلابی و مومن موجود در قوه قضائیه و میدان دادن به جوانان انقلابی بتوانید در اجرای فرامین مقام معظم رهبری در برخورد قاطع و بدون ملاحظه با فساد و رسیدن دستگاه قضایی به نقطه امن آرامش مردم در اجرای عدالت بیش از پیش موفق باشید .
  اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته و با توجه به شناخت دیرینه از جنابعالی آرزوی موفقیت روز افزون را برای شما از خداوند منان مسئلت دارم.

   

  پاسخ بدهید

  ایمیلتان منتشر نمیشود

  رفتن به بالا